SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli/Redukcja/Forma na Lato 2014

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
xzaar77- Dzieki za rade , dlatego , bede starał sie trzymac tego 2700 kcal i ewentualnie dodawał intensywnosc , dzięki wielki , ze w ogole lukasz ten dziennik , bo wiem , ze znasz sie na tym co robisz i widac efekty u Ciebie idziesz jak burza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Panowie jak sie wrzuca te filmy? bo ja youtube to juz z godzine sie ładuje , przerabiałem je i nic nie idze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak się załaduje na YT to wklej link, chyba tak powinno zadziałać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
juz ponad godzine sie ładuje i nc z tego nie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to coś nie tak jest w takim razie. Już powinno się załadować. Spróbuj odświeżyć stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Słaba jakosc ale innej nie mam , niech ktos luknie na te siady





Zmieniony przez - buli09876 w dniu 2013-10-08 10:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wreszcie się udało widzę Ale ten przysiad to coś za mocno do przodu Cie ciągnie Spróbuj trochę bez sztangi


class="link" target="_blank">Air Squats






Zmieniony przez - novyneo w dniu 2013-10-08 10:48:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
własnie wiem , ze odrobine ciągnie mnie do przodu , w sumie za lekki ciezar , ale bede bardziej to kontrolował , mam jeszcze jeden filmik , w tym juz lepiej , czekam az sie obroci bo jest w innej pozycji , dobra lece na trening , czekam jeszcze az ktos inny sie wypowie :) rad nigdy za wiele

Zmieniony przez - buli09876 w dniu 2013-10-08 10:50:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
buli oceniasz moja diete piszac ze nie ma tam nawet 1000 kcal a sam facet walisz buble na tej redukcji straszne...
gwarantuje Ci ze jest tam ponad 1000 kcal i to grubo. pisałem Cize niemam chajsu i mozliwosci jesc jak wy. le Ty poprostu nie kumasz nawet treningu... masz za lekkiciezar a ciagnie Cie do przodu? no to super.
na Twoim miejscu przy tej wielkiej *redukcji* wpierw bawił bym sie w aeero czy treningi cf z dziewczynami oparte na dziewczecych wodach gdzie tetno podskakuje ponad norme. a nie dokładal jakiej pojedyncze treningi plecow z wiosłowaniem w opadzie czy nawet z tymi przysiadami ciezkimi

tez robie z siebie głupka, fakt ze zaglebiam sie w cf z kazdym dniem... ale Ty poprawiasz innycvh nie majac pojecia o treningu i innych rzeczach.

Tobie radziłbym duzo cwiczen z własnym ciałem skupisz sie i wyszlifujesz ruch i bedziesz zaczynał z małym ciezarem roboczym i on nie bedzie Cie *ciagnal do przodu*

juz mniej wiecej kumam jak wyglada cf, dobrze ze sa tematy podwieszone. a z treningu nie zrezygnuje chocbym podaz kcal miec 500. mam prace fizyczna a poniej zdaza mi sie ciezko trenowac.. i to mi sie podoba






Zmieniony przez - _eL_ w dniu 2013-10-08 11:40:18

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Jezeli nie pasuje Ci moj dziennik to zbedne komentarze , pokaz swoj dziennik i zrzut z miski , treningi itd . Wtedy będziemy mogli pogadac , pisze to co widze i tyle w temacie , siady robie tak na powaznie pierwszy raz i pisałem wczesniej ze na to nacisk bede kładł i staram sie wykonywc poprawnie cwiczenia , chce by ktos mnie poprawił , jezeli nie masz nic konkretnego do powiedzenia to nie komentuj ;0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kettlebell

Następny temat

HESTreZ impreza pod patronatem SFD ( film z...)

WHEY premium