SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT - Lafay + obciążenie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51858

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20535
Mnie wywala i nie pokazuje postów. Ale teraz już chyba ok jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20535
Nie obijam się żeby nie było..

Z wczoraj 15.06

Poziom III, obwód nr 3 - trening nr 11

70%
obc~6kg

B2: 6x10=60[obc]
A5: 6xX=Z[obc]
A2: 6x7=42[obc]
C2: 6x7=42[-]
siady
F:-
G: 6x10=60
H: 6x10=60
K2:-

Komentarz

Wszystko planowo ( no może oprócz michy wczoraj, bo wrzuciłem w siebie mnóstwo słodyczy - jak nigdy: jakaś chałwa, czekolada, lody itp.). K2 już lada chwila wróci, przy F odezwało się kolanicho, ale orto już niedługo.


Pozdro.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 712 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15927
Oj tam nic Ci się nie stanie jak zjesz na jakiś czas słodycze, u mnie jak mama coś upiecze to o diecie nie myślę i jem i nie tylko Tobie forum się psuje :-/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20535
Spokojnie, nie mam jakichś wyrzutów i raczej nie jestem z tych co sobie odmawiają wszystkiego
A i diety nie mam restrykcyjnej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 638 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6592
no i prawidłowo :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20535
Trening wczoraj wykonany. Wypiskę dam później

Dzisiaj rozciąganie. Micha gra.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32920
No i gra
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20535
Cieszę się
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20535
Wczoraj tak jak zaplanowałem weszło rozciąganie, ale krótkie max. 15 min.

Dzisiaj trening na 70% i od razu dam wpiskę z treningu poniedziałkowego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 638 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6592
Czemu takie na 70% treningi ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

testy sprawnościowe - jak się przygotować?

Następny temat

Ćwiczenia w domu na okres zimowy

electro
Polecane artykuły