Dziś bez treningu. Z nudów postanowiłem się przejechać rowerem nad jezioro. Rozrobiłem sobie 15g Bcaa do popijania podczas jazdy jednak w połowie drogi wypadł mi szejker i trochę się wylało
. Tempo nie było za wysokie chociaż i tak się trochę spociłem. Po powrocie wypiłem porcję C6 zjadłem parę wafli ryżowych i jabłko. To by było na tyle z dzisiejszego dnia.
DIETA:
1. 110g płatków owsianych + 40g Hi-Anabol + 30g rodzynek + banan + cynamon
2. Pieczywo razowe + szynka z kurczaka/twaróg chudy z odrobiną rodzynek + warzywo
3. ok. 200g piersi z kurczaka + 100g ryżu + warzywo
4. jw
5. Pieczywo razowe + 3 całe jaja + warzywo
6. 250g twarogu chudego + Olej lniany
SUPLEMENTACJA:
- Hi-Anabol 40g
40g do śniadania
- C6 30g
30g po powrocie z roweru
- Bcaa 15g
15g popijane na rowerze
- Glutamina 16g
8g po przebudzeniu
8g przed snem
TRENING: OFF

. Tempo nie było za wysokie chociaż i tak się trochę spociłem. Po powrocie wypiłem porcję C6 zjadłem parę wafli ryżowych i jabłko. To by było na tyle z dzisiejszego dnia.
DIETA:
1. 110g płatków owsianych + 40g Hi-Anabol + 30g rodzynek + banan + cynamon
2. Pieczywo razowe + szynka z kurczaka/twaróg chudy z odrobiną rodzynek + warzywo
3. ok. 200g piersi z kurczaka + 100g ryżu + warzywo
4. jw
5. Pieczywo razowe + 3 całe jaja + warzywo
6. 250g twarogu chudego + Olej lniany
SUPLEMENTACJA:
- Hi-Anabol 40g
40g do śniadania
- C6 30g
30g po powrocie z roweru
- Bcaa 15g
15g popijane na rowerze
- Glutamina 16g
8g po przebudzeniu
8g przed snem
TRENING: OFF
