SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Treningowy [Geng]

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
11.04.2013



rano(11:00):
-jajecznica z 7 jajek
-4 kromki chleba razowego

po południu(15:00):
-talerz rosołu

przed treningiem(16:30):
-300g schabu
-100g ryżu
-60g ogórka kiszonego

po treningu(21:30):
-200g sera twarogowego do serników zmieszanego z
-30g odżywki białkowej



rano:
-2tabs witaminy i minerały

przed treningiem:
-7g bcaa
-5g beta alaniny

na treningu:
-15g bcaa

po treningu:
-35g odżywki białkowej



-rozgrzewka(pompki,scyzoryki,wyskoki,przysiady,wymachy,krążenia,ciosy bokserskie,skip a i c)
-rozciąganie
-na tarczę prawy prosty+prawy hak+lewy sierpowy
-na tarczę prawy prosty+prawy hak+lewy sierpowy+lewy sierpowy
-na tarczę prawy prosty+prawy hak+lewy sierpowy+lewy sierpowy+prawy low kick
-na tarczę prawy prosty+prawy hak+lewy sierpowy+lewy sierpowy+prawy low kick+lewy sierpowy+prawy middle kick
-na tarczę lewy sierpowy+prawy sierpowy+lewy sierpowy
-na tarczę lewy sierpowy+prawy sierpowy+lewy sierpowy+lewy sierpowy
-na tarczę lewy sierpowy+prawy sierpowy+lewy sierpowy+lewy sierpowy+prawy prosty
-na tarczę lewy sierpowy+prawy sierpowy+lewy sierpowy+lewy sierpowy+prawy prosty+lewy low kick
-na tarczę lewy sierpowy+prawy sierpowy+lewy sierpowy+lewy sierpowy+prawy prosty+lewy low kick
-sparing 1 runda na sama lewa ręka+lewa noga
-sparing 2 runda lewy prosty+prawy prosty tylko na dół+nogi wszystko
-sparing 3 runda ręce wszystko
-sparing 4 runda wszystko
-3x20 pompki,brzuszki



jutro wyjeżdżam,powrót w niedzielę czyli brak wypisek



zaj**isty film,wczoraj wieczorem oglądałem,polecam


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12593
Co do jajek: też tak myśle. Mi też sie podobał :] a oglądałeś ten? http://www.filmweb.pl/film/Fighter-2010-420435 
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41311
Film oglądałem konkret.

Geng, Ty gdzieś trenujesz czy sam ćwiczysz ? Bo nie doczytałem.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
gdzie trenujesz, bo widzialem jakies Piaseczno?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
trenuję na sekcji normalnie,z Piaseczna to ten Siegoczyński jest co był na seminarium u mnie na sekcji
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
15.04.2013



rano(8:50):
-4 kanapki z chlebem razowym i wędliną swojską

po południu(13:00):
-200g schabu
-2 kromki chleba

przed treningiem(16:30):
-100g ryżu
-120g ogórka kiszonego
-300g schabu

po treningu(20:30):
-jabłko



rano:
-2tabs witaminy i minerały

przed treningiem:
-5g beta alaniny

na treningu:
-20g bcaa

po treningu:
-35g odżywki białkowej



-rozgrzewka(biegi,wyskoki,pompki,ciosy bokserskie,skip a i c,brzuszki,przysiady)
-jedna osoba stoi z rękoma zaplecionymi z tyłu i odchyla się barkiem od ciosu,zadaniem drugiej osoby jest uderzenie ją w bark
-stojąc 2m od siebie uderzamy różne ciosy,druga osoby stara się robić uniki
-na tarczę lewy prosty
-na tarczę lewy prosty+lewy prosty
-na tarczę lewy prosty+prawy prosty
-na tarczę lewy prosty+prawy prosty+lewy prosty
-na tarczę lewy sierpowy+prawy sierpowy+lewy hak+prawy hak
-na gardę lewy prosty ze skróceniem dystansu+lewy hak+prawy hak
-na tarczę idąc do przodu lewy prosty+prawy prosty+zejście prawą nogą pod skosem do przodu+prawy prosty
-na tarczę idąc do przodu lewy prosty+prawy prosty+unik od lewego sierpowego+prawy prosty
-na gardę w półdystansie na 1 lewy sierpowy,na 2 prawy sierpowy,na 3 lewy hak na dół,na 4 prawy hak na dół(różne kombinacje)
-20x pompki w parach schodzimy w dół i przy zejściu w górę 3s siłujemy się na rękę i pompka znowu i zmiana ręki
-2 minuty krzesełko opierając się plecami o ścianę ręce nie dotykają kolan
-pozycja jak do pompek z tym że opieramy się na przedramionach po chwili tylko na opieramy się na jednej ręce i jednej nodze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
16.04.2013



rano(8:40):
-100g płatków owsianych z mlekiem
-5 jajek gotowanych

po południu(13:00):
-200g kurczaka
-3 kromki chleba razowego

przed treningiem(16:30):
-300g piersi z kurczaka
-100g ryżu
-100g ogórka kiszonego

po treningu(20:40):
-4 jajka gotowane



rano:
-2tabs witaminy i minerały

przed treningiem:
-5g beta alaniny

na treningu:
-20g bcaa

po treningu:
-42g odżywki białkowej (końcówka)



-rozgrzewka(sprawle,pompki,brzuszki,ciosy bokserskie,przysiady,wyskoki,krążenia,wymachy)
-rozciąganie
-na tarczę idąc do przodu po 10 kopnięć frontalnych na nogę
-na tarczę idąc do przodu po 10 kopnięć frontalnych na nogę+lewy prosty+prawy prosty
-na tarczę idąc do przodu po 10 kopnięć opadających na nogę
-na tarczę idąc do przodu po 10 kopnięć opadających na nogę+lewy prosty+prawy prosty
-sparing 1 runda lewy prosty+lewe kopnięcie frontalne
-sparing 2 runda ręce wszystko
-sparing 3 runda ręce wszystko+wszystkie kopnięcia powyżej pasa
-sparing 4 runda ręce wszystko+wszystkie kopnięcia powyżej pasa
-sparing 5 runda wszystko
-sparing 6 runda wszystko
-sparing 1min praca/20s przerwa
-10s walka z cieniem ręce x3
-10s walka z cieniem ręce+nogi x3
-10s uniki/zejścia/zbicia/bloki x3
-10s praca na worku na maxa ręce/30s przerwy x9



17.04.2013



rano(10:00):
-jajecznica z 6 jajek
-3 kromki chleba razowego

po południu(15:00):
-3 kanapki z chlebem razowym i szynką

po południu(17:45):
-talerz zupy ogórkowej

po południu(18:30):
-400g sałatki warzywnej



rano:
-1tab witaminy i minerały

po południu:
-5g beta alaniny





Zmieniony przez - Geng w dniu 2013-04-18 16:51:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
18.04.2013



rano(10:00):
-omlet ze 100g płatków owsianych
-3 jajek
-30g odżywki białkowej
-słodzik,aromat pomarańczowy

po południu(14:00):
-jajecznica z 5 jajek
-3 kromki chleba razowego

przed treningiem(16:30):
-100g ryżu
-250g schabu
-300g warzyw

po treningu(20:40):
-5 jajek gotowanych





rano:
-2tabs witaminy i minerały

przed treningiem:
-5g beta alaniny

na treningu:
-izotonik bez cukru



-rozgrzewka(ciosy bokserskie,sprawle,wyskoki,wykroki,krążenia,wymachy,biegi)
-rozciąganie
-po 20 pompek z siłowaniem się na rękę
-na tarczę lewy prosty z wejściem+prawy sierpowy na dół+lewy sierpowy na górę
-na tarczę lewy prosty z wejściem+prawy sierpowy na dół+lewy sierpowy na górę+prawy sierpowy na górę
-na tarczę lewy prosty z wejściem+prawy sierpowy na dół+lewy sierpowy na górę+prawy sierpowy na górę+lewy middle kick
-na gardę lewy prosty z wejściem+prawy sierpowy na dół+lewy sierpowy na górę+prawy sierpowy na górę+lewy middle kick
-na gardę lewy prosty+prawy prosty+lewy middle kick
-na gardę lewy prosty+prawy prosty+lewy prosty+prawy middle kick
-sparing 1 runda 1 osoba lewy prosty/druga osoba prawy prosty
-sparing 2 runda 1 osoba prawy prosty/druga osoba lewy prosty
-sparing 3 runda lewa ręka+lewa noga
-sparing 4 runda boks wszystko
-sparing 5 runda wszystko
-sparing 1min praca/20s przerwa

19.04.2013



rano(7:40):
-4 kanapki z chlebem razowym i jajkiem

w szkole(10:30):
-1 kanapka z chlebem razowym i serem topionym

po południu(13:30):
-3 tosty z chleba razowego i parówek

po południu(16:40):
-100g makaronu pełnioziarnistego
-4 jajka
-200g warzyw

po południu(17:45):
-jabłko







rano:
-1tab witaminy i minerały

po południu:
-5g beta alaniny





Zmieniony przez - Geng w dniu 2013-04-19 18:02:28
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
Więc tak weekend dobrze,w sobotę byłem w tak jakby "pracy" więc musiałem jeść to co było podane.W niedzielę za to ok wszystko+zjadłem 4 kawałki ciasta.

22.04.2013



rano(9:00):
-omlet ze 100g płatków owsianych
-3 jajek
-35g odżywki białkowej
-słodzik 2tabs
-4 krople aromatu pomarańczowego

po południu(13:00):
-2 jajka smażone
-3 kanapki z chlebem razowym i swojską wędliną

po południu(15:00):
-2 kanapki z chlebem razowym i schabowym

przed treningiem(16:30):
-100g makaronu pełnoziarnistego
-3 kotlety
-80g ogórka kiszonego

po treningu(21:00):
-4 jajka gotowane



rano:
-2tabs witaminy i minerały

przed treningiem:
-5g beta alaniny

na treningu:
-18g bcaa



RANO:
-bieg 20 minut średnim tempem

PO POŁUDNIU:
-rozgrzewka(ciosy bokserskie,biegi,przysiady,brzuszki,pompki,wyskoki,krążenia,walka z cieniem)
-jedna osoba stoi lewą nogą i nie może jej ruszyć,może obracać się na niej nie odrywając stopy i jej zadaniem jest uderzanie lewy prosty+prawy prosty,druga osoba chodzi wokół niej i uderza lewy prosty
-na gardę lewy prosty+prawy prosty,druga osoba oddaje prawy prosty
-na gardę jedna osoba uderza lewy prosty+prawy prosty,druga osoba oddaje obojętnie jakie 2-3 ciosy
-na tarczę przez 20s uderzamy takie ciosy jakie pokaże tarcza,po 20s na maksa przez 10s ciosy proste x5
-na gardę w półdystansie na 1 lewy sierpowy na górę,na 2 prawy sierpowy na górę,na 3 lewy hak na dół,na 4 prawy hak na dół(różne kombinacje)
-sparing 2 rundy jedna osoba lewy prosty,druga osoba prawy prosty następnie zmiana ról
-3x20 pompki,brzuszki,grzbieciki



-pobiegałem sobie tą samą trasę co w zimę i muszę stwierdzić że przebiegłem ją szybciej o parę minut choć jestem w takiej samej/gorszej kondycji,czyli jednak warunki pogodowe mają duże znaczenie




Zmieniony przez - Geng w dniu 2013-04-23 17:07:02
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
23.04.2013



rano(07:40):
-5 kanapek z chlebem razowym i wędliną

przed południem(11:00):
-jabłko

po południu(14:00):
-talerz zupy burakowej

przed treningiem(16:30):
-100g makaronu pełnoziarnistego
-300g piersi z kurczaka
-pomidor

po treningu(20:40):
-250g udko z kurczaka





rano:
-2tabs witaminy i minerały

przed treningiem:
-5g beta alaniny

na treningu:
-18g bcaa

po treningu:
-izotonik



-rozgrzewka(wymachy,krążenia,skip a i c,wyskoki,przysiady,pompki,brzuszki,obrót wokół własnej osi,ciosy bokserskie)
-rozciąganie
-na tarczę przez jakiś czas kopnięcie frontalne,kopnięcie boczne,kopnięcie boczne(po 3 kopnięciach zmieniamy nogę)
-na gardę wymiana 20s 2-3 ciosy rękoma+jedno kopnięcie z punktu wyżej,następnie po 20s,10s szybka wymiana x4,po 2x na parę
-sparing 1 runda jedna osoba lewa ręka,druga osoba prawe kopnięcie frontalne
-sparing 2 runda jedna osoba lewa ręka,druga osoba prawe kopnięcie frontalne
-sparing 3 runda jedna osoba lewa ręka,druga osoba wszystkie kopnięcia prawą nogą
-sparing 4 runda jedna osoba lewa ręka,druga osoba wszystkie kopnięcia prawą nogą
-2min walki z cieniem na przeciwko siebie wszystko
-2x20 pompki,brzuszki,grzbieciki



-przyszły typy rashguardów,podoba mi się jeden komplet ale będzie głosowanie i który zdobędzie najwięcej głosów taki będzie w klubie
-są zawody 11 maja i jadę na nie,tylko lipa bo w seniorach robią kategorię open +78kg najwyższa waga,chyba że będzie dużo zawodników to zrobią -84kg,-90kg chyba jakoś tak






Zmieniony przez - Geng w dniu 2013-04-24 17:09:50
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto - bójka?

Następny temat

usunięty dysk a treningi kick boxingu

electro
Polecane artykuły