Qrde
niepotrafię się podciągnąć 12 na drążku do klaty.
Czym to zastąpić ? Ew. jak ćwiczyć takie podciągnięcia ? Słyszałem że należy
robić negatywne , ale nie wiem co to znaczy. dzięki z góry za pomoc !
pozdrawiam
+Cahir+
niepotrafię się podciągnąć 12 na drążku do klaty.
Czym to zastąpić ? Ew. jak ćwiczyć takie podciągnięcia ? Słyszałem że należy
robić negatywne , ale nie wiem co to znaczy. dzięki z góry za pomoc !
pozdrawiam
+Cahir+
pozdrawiam
+Cahir+
. Czy powinienem zmieniać obciążenia do kazdego następnego ćwiczenia? Jak wyliczyć ilość kg?
<-tak wtedy wyglądam)