SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ZABAWA W TRENING ,czyli cd.Dziwnego Dziennika

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13743 Napisanych postów 32194 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143633
...chunga - ale Ci "kadzą"! Bez diety to aeroby są mało skuteczne (przynajmniej u mnie). Można się zajechać i nie zobaczyć w lustrze efektów rowerka czy biegania! Obcięcie węgli i tłuszczy połączone taką ilością treningu jaką potrafisz znieść - oto źródło sukcesu dla nas. Gdy jesteś zmęczony to odpoczywasz - oprócz zadowolenia żony ważne jest też własne!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak! będę zwiększał ilosci treningów -to juz wiem na pewno ,no i powracam do zmniejszania węgli w diecie (to mi służyło)

dzisiaj przed sniadaniem zaliczyłem;BCAA no-xplode Olimpa i
200p -róznych skłonow na brzuch plus rozciągania kręgosłupa
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
Myslę ,ze w Poznaniu pojawisz się na Mistrzostwach SFD i SDW...
Oprócz wyciskania maksymalnego i wielokrotnego bedzie też pierwszy raz : Mr Biceps....
Warto się znaleść w takim konkursie-tak powstaje historia....:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm sam nie wiem?
podejrzewam ,ze bobaski- grubaski ze 60 w łapie będa mieli,co do wyciskania na ilosc moje wyniki to żadna rewelka przy mojej wadze

a tak miedzy nami to obwod bicka wcale mnie nie rajcuje ,baba z poczty miała 60cm i co z tego?
bardziej kształt ,waskularyzacja ,rzeżba itp spasione pryszczate łapsko jakos mniej :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2384
chunga bardziej chyba chodzi o:

masti

Warto się znaleść w takim konkursie-tak powstaje historia....:)


jak masz blisko to choćby dla towarzystwa warto!

STARY CZŁOWIEK I MOŻE!
mój dziennik: http://www.sfd.pl/Kazik71_przemiana_2012-t829314.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2603
Forma niezła tylko w pasie pewnie za dużo???

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
robo815
Forma niezła tylko w pasie pewnie za dużo???
no niestety tak ,bylem bliski zejscia w pasie ponizej 100cm (101cm)wg.swojego celu ,ale po swietach znowu pykło 103cm

dzisiaj miałem wyjazd na Kaszuby,wiec nie było mozliwosci zrobic treningu ,ale za to zaliczyłem marszobieg 65min po kaszubskich lasach -kocham siłkę,ale jednak przyrode bardziej,bo radocha była straszna:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2603
Także lubię spacerować po lasach.I co przyjeżdzasz do Poznania?A wzrost i wagqa u Ciebie/nie mogę doszukać się Pozdro.

Zmieniony przez - robo815 w dniu 2012-04-15 10:00:22

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
Panowie!
Co znowu z tymi mitycznymi grubasami z bicepami +60?
Żaden się na takich zawodach nie pojawi-bo i po co?
Golonek tam nie bedzie..:)
Może ,jakby głowna nagrodą było tygodniowe wyzywienie -no limit- w dobrej restauracji-obawy byłyby uzasadnione...

Poza tym,chłopaki, po czterdziesci pare cm w bicepsach szykuja się-bo chyba słusznie uważają,że wieksze rozmiary pozostana na widowni,obawiajac się jeszcze wiekszych...:)

na zdjeciu-mityczny bobasek...:)






Zmieniony przez - masti w dniu 2012-04-15 10:37:39
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Klatka-Łydki
1.wyciskanie sztangi skos ok.12p
2.wsp.na palce siedząc ok.20p.... 5 super serii

1.rozpiętki na poziomej ok.10p
2.wsp.na palce stojąc ok 20p......3 super serie

dalej juz sama klata;
-ściąganie linki jednorącz na wyciągu 3s ok. 10p
-przenoszenie na wyciągu górnym(ruch podobny do przen.ze sztangielką) 3s ok. 10p

na wielkosc obc .nie zwracałem uwagi ,powtórzen tez w zasadzie prawie nie liczyłem,sposób i technika wykonania,tempo tak ,zeby jak najlepiej poczuc prace mięsnia

fajnie tak sie trenowało :)
gdzies na tym forum przeczytałem kiedys zdanie ;
"kulturystyke najlepiej uprawiało by się jak na sprzęcie nie było by napisane wielkości cięzaru"
cos w tym jest :)

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-04-15 21:32:45
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wighet2 przemiana 2012

Następny temat

Kazik71- przemiana 2012

electro
Polecane artykuły