SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST SPONSOROWANY HI TEC Nutrition - MASA by Darioman7 pods. str.53

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10170 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117256
Chimera- wsypujesz do jakiejś miski płatki, wbijasz w to 5jaj, mieszasz ( albo blenderem traktujesz, jak wolisz ) i smażysz W wersji Mariana zatapiasz w omlet pokrojone jabłko, a w innych kładziesz już na usmażiny np truskawki, czy jeśli jesteś na masie smarujesz dżemem i masłem orzechowym Można też dodac orzechów zanim się usmaży, ale zależy czy potrzebujesz i czy lubisz

Dzięki wielkie, na pewno sobie zrobię na śniadanie

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41688
25.02.2012r- treningowy

DIETA:
1. Placek z jaj i owsa ( jak wczoraj)

2. Ryż, filet z kurczaka, warzywa

TRENING
3. Ryż, filet z kurczaka, warzywa

4. Hi Anabol Protein, płatki owsiane

5. Ryż, filet z kurczaka

6. Kazeina


Dziś, do zestawu na noc dodatkowo witaminy, bo czuje, że mnie coś choroba łapie, nos zapchany od rana. Myśle, że duża dawka witamin powinna z tym sobie poradzic




TRENING

Jak wspominałem wcześniej dzisiaj kulasy Trening poszedł całkiem sprawnie, ciężko będzie jutro chodzic

1. Wyprosty na maszynie 4x 15-10 ( nie pamiętam ile sztabek, ale to nie istotne)

2. Fronty 4x:
80kg- 15
90kg- 12
100kg- 10
110kg- 8

3. Wykroki chodzone z hantlami 3x po 15-10kroków na nogę ( hantle od 18 do 22,5kg)

4. Wyciskanie na suwnicy:
2x 160kgx 30p ( 15 nogi szeroko, 15 wąsko)
2x 180kgx 24p ( 12 nogi szeroko, 12 wąsko)

5. Dwójki leżąc 4x 15-10

6. Łydki stojąc 3x 20-15
7. Łydki siedząc 3x 15-10

+ 30min aerobów- oj ciężko było na nogach jak z waty


Cwiczenie 4 jest mega męczące.. palenie od ok 20powtórzenia nie do opisania. I serducho po serii też wali jak po aerobach. Miejmy nadzieje, że przyniesie to rezultaty.


Pozdro

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10170 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117256
Kazine jadłeś łyżką!? Ale chwila chwila, gdzie zdrowe tłuszcze w Twojej diecie!?

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16757
Same uginanie leżąc w 4 seriach to trochę za mało żeby dwugłowe ud rosły. Może dorzuć MC na prostych nogach ze sztangą/hantlami 4 serie i po tym dopiero uginanie leżąc ze 3.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41688
No, tak sobie wykombinowałem, bo ciężko mi się to piło a tak wlewam mało wody, mieszam, i coś jak budyń wychodzi Omega 3 wale po śniadaniu ( 2g) i do 5 posiłku ( 1g), poza tym tłuszcze staram się ograniczac ( nie licząc śniadania, w którym są jajca ) Chimera, robiłeś już ten omlet? i jak smakował?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41688
Badr, niby racja, ale planik rozpisywany przez profesjonaliste, więc raczej nic nie będę zmieniał. Chyba, żeby zamiast np. wykroków, bo dołożyc kolejne cwiczenie do tego zestawu na nogi będzie ciężko. Bo trening jest ciężki i intensywny

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
nie wiem czy dobrym pomysłem jest krecenie aero po treningu nóg ale w sumie plan układał człowiek co zęby na tym stępił( czy jak to się mówiło ) więc pewno tak ma byc
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41688
Nie mam kiedy robic tych aero, dlatego robie po treningu. A że mam rozpisane 4x w tygodniu to robie tez po nogach chociaż nie powiem, zeby mi to pasowało, i że jest lekko

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10170 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117256
Dlatego fajnie sobie rozplanować dwójki i czwórki na 2 oddzielne dni

Jeszcze nie robiłem omlecika z braku czasu, teraz zalewam owsiane białkiem z mlekiem i tak jest szybciej, ale w poniedziałek zrobię omlet to napisze czy mi wyszedł czy nie

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16757
Darioman, to zostaw tak jak jest, ew. jak się rozkręcisz z trening to sam zdecydujesz.
W ostatnim MD jest art na temat aero po treningu siłowym i z badań tam zamieszczonych wynika m.in że ograniczają one odpowiedź anaboliczną mięśni.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Booster testosteronu do trwającego cyklu porada

Następny temat

Co po cyklu

electro
Polecane artykuły