SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cykl na mase POMOCY!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
Siemano mam pytanie czy taki cykl na mase może być i czy wogóle ma sens gajner+białko+kreatyna mono dzienne spożycie; rano gajner , w obiat gajner, przed treningiem białko + kreatyna , po treningu kreatyna, i przed snem białko.
byłbym wdzięczny jakbyście doradzili też produkty jeżeli chodzi o gajnera białko i mono. cena cyklu między 200-300zł
mój staż na siowni to 4 lata.
ostatni mój cykl był 3 miesiące temu na białku WPC i keatynie TREC Creatine micronized 200 mesh
waga 73kg

Diete jako tako próbuję trzymac nie jest idealna ale inaczej nie dam rady
1. posiłek 7.00 płatki owsiane
2. posiłek w szkole 10-12.00 2 knapki najczęściej z mięchem:D + jakiś jogurt i jakiś owoc
3. posiłek 15.00 obiad niezależny o demnie:D
4. posiłek 17-18.00 jakaś rybka albo soja ewentualnie jakeś kanapki
5. posiłek 20-21.00 ryż albo płatki kukurydziane
Z góry dziękuję za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1931 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30553
Nie ma sensu.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 5813 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60511
za duzo prochu ... jestes pewien co robisz ??

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
dobrze wiedzić;D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12790
4 lata stażu na siłowni i kompletnie 0 podstawowej wiedzy..
Dział odżywianie odwiedź i trening i weź się chłopie za siebie a nie chcesz ładować proch w siebie
Dowiedz się również co to jest białko i gainer, na tych produktach nie robimy cykli.

Zmieniony przez - Danieloooi w dniu 2011-11-24 22:15:20

Zmieniony przez - Danieloooi w dniu 2011-11-24 22:19:50

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
to jaki cykl byście poradzili??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12790
Dietanabol i porządny trening

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
a coś z niższej półki chodzi mi tylko o suple
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Czytaj między wierszami Dieta(nabol) i trening

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase do oceny :)

Następny temat

Nitro ,Expand pare pytań!!

electro
Polecane artykuły