SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na mase.POMOCY!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Cześć.Niedługo kończe 1ugo kończe 17 lat i chce zrobić cykl na mase.Będzie to już mój 3-ci cykl kreatynowy(wczesniej było mono i cm3 ).Do dyspozycji mam około 300 zł i szczerze mówiąc wolałbym to rozbić na dwa no ale jak się opłaca to moge to wydać na raz.na siłownie chodze już 2 lata.
Z inf o mnie to:
łatwo łapie mase tłuszczową wiec wolał bym ograniczyć węgle.diete jako tako mam(na tyle na ile mi mama pozwoli).
pomóżcie w doborze supli.ja myślałem o xpand i moze cm3 i jakąś ostrowie.dobrze będzie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3573
Jeszcze nie masz siedemnastki, a już jesteś po trzecim cyklu?
Ankietę daj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
właściwie to dopiero będzie mój trzeci cykl i faktycznie ze wcześnie zaczałem ale chyba nie żałuje.hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3573
Rzeczywiście, źle przeczytałem, miałem edytować, ale nie zdążyłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
1 .WIEK: niecałe 17
2 .WAGA: 77 kg
3 .WZROST:180 cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 38 cm
-Klata:111 cm
-Udo: 56 cm
-Talia: 83 cm
- pas: 88 cm
5 .STAZ NA SILOWNI: 2 lata
6 .CEL SUPLEMENTACJI: Zdobycie masy, przyczym lepszego wyglądu ciała
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: mono z ostrowią i cm3
8 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): niestety dość szybko łapie tłuszcz
9 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: około 80kg ale dzisiaj było gorzej
-Przysiad: nie wiem.miałem kontuzje
-Mc: -
10 . Czy masz dietę?: staram sie jeść dużo białka

Zmieniony przez - sasqach w dniu 2009-10-19 22:06:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
no to jak masz nie łapać tłuszczu jak nie masz diety zbilansowanej...

ułóż dietę.. kup mono i dawaj 10mg w DT i 5 w NT....

do tego kup odżywki jak będziesz miał braki w diecie, a nie wpychać odżywkę na chama.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
diety nie mam rozpisanej ale wiem co i jak.duzo czytałem jak układać diete i staram sie tego trzymać.Mono już brałem i chciałem zarzucić coś mocniejszego.lepiej zrobić jeden super cykl czy dwa średnie, bo nie wiem jak potem będe stał z kasą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
podstawą zawsze dieta jest i to od niej są uzależnione efekty i to w przypadku braków w niej dokupujesz białko/gainer, branie ostrowi tylko po to żeby brać bo to białko nie jest zbyt dobrym pomysłem, łapiesz tłuszcz ze względu na to, że dostarczasz więcej węgli w ciągu dnia niż Twój organizm potrzebuje a jest to wynikiem nie ułożonej diety, jeżeli chodzi o cykl na kreatynie to możesz wziąć CP+ mono, Nitro E+ mono, od tego bym zaczął na resztę jeszcze przyjdzie czas, cykl zrób 6-8 tygodni

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
a co jest nie tak z ostrowią?brałem ją raz przez 3 miechy i dobrze to wspominam.a 6 tyg to nie za dużo?póki co moje cykle trwały po 30 dni i byłem z nich zadowolony dlatego szykowałem sie na tego xpand i cm3 zeby i ten cykl trwał w granicach 30-40 dni

Zmieniony przez - sasqach w dniu 2009-10-20 16:04:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mulący gainer

Następny temat

Białko + carbo ? Czy gainer?

WHEY premium