SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na mase , pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Możecie Panowie doradzić jaki mogę zrobić DOOBRY cykl na mase? Waze 86 kilo mam 188cm i cwicze już rok wcześniej jadlem już inne suplementy . i teraz interesuje mnie tylko mocny cykl z odzywek , chodzi mi przedewszystkim o Mase chce po prostu jak najwięcej kilo nabrać na tym cyklu, Oczywiście dieta do tego będzie dolozona. A i chciałbym dodac ze codziennie pracuje od pon. do pt. i trochę od niej energii trace ale nie bardzo dużo ponieważ bardzo ciężko nie pracuje.
Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumialosc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1385
Uzupelnij profil

Wszystko co robisz w życiu rób na.....
MASE :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1385
Jezeli bedziesz mial odpowiednią diete to wystarczy dobry trening i efekty same przyjda. Djete mozesz uzupełnic jakims bialkiem :)

Wszystko co robisz w życiu rób na.....
MASE :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
rozumiem ale jeszcze bym chciał dolozyc do tego dobre suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1385
Mozesz dac do tego jakas kreatyne + weglowodany. Zalezy ile kasy mozesz wydac

Wszystko co robisz w życiu rób na.....
MASE :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
nie ma limitu ,jestem w stanie zainwestować kazde cene na suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yy gainer?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Stack ( Storm+GreenMagnitude ) + przedtreningówka ( Gear Pre Shock ) + białko na uzupełnienie braków ( Trec Whey100, Scitec ) + Beta Alanina ( SFD )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1385
Moge polecić CI jeszcze jedna solidna przedtreningówke SAW rezte kreatyn kolega wyżej podal bardzo dobre

Wszystko co robisz w życiu rób na.....
MASE :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
SAW dobry ale dla "laika".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja osoby "grubokościstej"

Następny temat

opłaca sie brac gainera czy cos podobnego aby nabrac masy?

WHEY premium