SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać na pierwszy cykl na masę (po redukcji)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Mam pytanie co wybrać na pierszy cylk na mase ( jestem jeszcze na redukcji około miesiac max 2,ale chcę zacząć sobie gromadzić zapasy)
myślałem nad takim zestawieniem:
Elite Whey Protein 4,5kg
Mutant Mass Pro 6,8kg
Glucosamine 100
No Shotgun v.3 644g + NO SyntheSize 588g
Cm 1250 aktualnie biore kończe paczke 360kaps a wczesniej miałem 180,
i Bcaa+Eaa FitMax też cały czas biore ale mi się kończą i wole się zaobatrzyć.
Kumpel mi mówił że Shotgun jest za mocny jak na początek dla mnie i lepiej kupić coś tańszego i będę miał takie same efekty.
I tu moje pytanie,jakie są inne boostery pompujące w dobrej cenie i co fajnie pompują??
Czy coś zmienić? wywalic kupić coś innego? Myślałem nad Animal Stack+Mstack ale jeszcze nie jestem pewny do końca nad tym.
A i na cyklu na masę mam zamiar ją robić wolno,ale żeby to była czysta masa mięśniowa z jak najmniejszą ilośćią tłuszczu,bo sie boje że mnie znów zaleje (można zobaczyć u mnie na dzienniku jak wyglądałem jakiś czas temu,link w podpisie).
Z Góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam. ;]

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): zapraszam do dziennika

Wiek: 18

Waga: ok.72

Wzrost: 177

Cel cyklu: masa mięśniowa z jak najmniejszą ilością tłuszczu

stosowane już wcześniej suplementy : Dyma Burn x2, CM1250 x 2;Bcaa + Eaa,Whey Protein,WPC Ostrowia;Joint therapy plus;

Uprawiane inne sporty: Rower

stosowane wcześniej spalacze : Dyma burn x 2

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Dyma burn,wpc ostrowia,cm1250,bcaa+eaa

ilość dni wolnych od kreatyny: -----

przewidziane finanse na cykl: na cały planuje wydać około 1000 zł ale nie odrazu tylko kupować sobie po trochu aż zakupię wszytsko (max do czerwa będzie all)

uwagi i sugestie: ---

Staż treningowy: 4 miesiące od teraz i wczesniej sporadycznie 2 miechy siłki pare miechów przerwy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
TYPIE OGARNIJ SIĘ !!!! 4 MIECHY STAŻU I TY CHCESZ ROBIĆ CYKLE NA TAKICH RZECZACH ?!!? Matko . Kup sobie mono + białko do braków w diecie +omega 3+witaminy+zma + DIETA DIETA DIETA REGENERACJA TRENING i to Cie najlepiej wyjdzie :) .

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisze że mase chce robić za jakiś czas,a teraz chce zgromadzic sobie zapasy,białko mam a zamiast mono wole jabłczan :p diete też mam :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition Myofusion Chocolate Peanut Batter

Następny temat

Carbo.

WHEY premium