SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

***Obiecanki-macanki, a głupiemu w kość*** - GRAPPLING SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238346

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
Na trening myślę,że możesz pójść, jeśli to jest tylko poobijanie, to w sumie mógłbyś wszystko robić, ale możliwe też, że coś tam się lekko ponadrywało, a wtedy w walki sobie daruj.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Walki to myślę że na pewno odpadają, bo jak mnie ścisną albo przycisną bokiem do gleby to będzie tragedia

I chciałem dopisać do wcześniejszego posta ale mnie uprzedziłaś
"O a jak mowa o mielonych to znam fajny przepis na cevapcici, czyli pikantne mielone kuchni chorwackiej, jak kto zainteresowany mogę się podzielić "

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
cevapcici już nie raz i nie dwa jadłam, też pychota
Do mięsa mielonego dawałam duuuużo czosnku, duuużo cebuli, paprykę ostrą i słodką oraz pieprze, formowałam w paluchy i smażyłam na teflonie, bo mięso mielone z łopatki wytapia dość dużo własnego tłuszczu.

Ale dawaj przepis

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Proszę bardzo:

- 1 kg mięsa z indyka, kurczaka, lub krowy
- 5 dużych cebul
- 5/6 dużych ząbków czosnku
- 1 łyżka soli
- 2 łyżki pieprzu czarnego zmielonego
- 2 łyżki papryki ostrej
- 2 łyżki papryki słodkiej
- 2 łyżki natki pietruszki
- 2 łyżki oliwy z oliwek
- 1/3 szklanki wody

Cebulę i czoch siekamy drobno, wrzucamy do mięska, dodajemy resztę ingrediencji, bebłamy intensywnie kilka minut, i teraz opcje są dwie:
- smażymy od razu
- wstawiamy na noc do lodówki, żeby się przegryzło - jestem zadeklarowanym zwolennikiem tej opcji, smak jest dużo bardziej intensywny
Smażę tylko na teflonie (mięsko lepię w kulki, które potem przeważnie rozdrabniam jeszcze bardziej jak już się trochę 'zetną') bo innej patelni nie mam, na oliwie z oliwek. Do mięska polecam makaron posypany lekko wegetą i wymieszany z dwiema łyżkami jogurtu naturalnego, odgrzewany razem z mięskiem żeby trochę jego smaku złapał. Warzywka wedle uznania, i piekło w gębie zapewnione

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-12 17:57:11

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79498
Pytaliście o Neith.Mam nadzieję,że się nie obrazi,gdy zadziałam jak jej adwokat...Rzadko jest na forum ostatnio,bo trochę,a może nawet mocno zdołowała ją kontuzja,która może wyeliminować ją z czynnego uprawiania kulanek i MMA.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
Biedna Neith... to pewnie ten jej bark

cevapcici - fajna nazwa. Zrobie może, ale nie na ostro. W ogóle ostrych przypraw nie używam, bo nie mogę. W sumie też nie specjalnie lubie

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2011-09-13 11:49:28
...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
To jak nie zrobisz na ostro, to to nie będzie vecapcici, tylko zwykły mielony

Neith,jak to czytasz, to wracaj szybciutko do zdrowia

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11152
jesc mi sie zachcialo ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Chyba jest awaria - poszedłem na trening, mówię trenerowi jak jest akcja z żebrem, że od tygodnia prawie bez zmian, bez szans na położenie się na tym boku etc. Powiedział, że mogę poćwiczyć lekko jak dam radę, a potem do lekarza. Nawet rozgrzewki nie byłem w stanie porządnie zrobić więc się zawinąłem, poszedłem do konowała, a konował stwierdził podejrzenia złamania
Jeśli się potwierdzi to mam miesiąc przymusowego nicnierobienia, a potem wszystko lekko i ostrożnie, jak emeryt
Jutro idę na rentgen, to zawyrokuje


Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-13 18:30:20

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
Wazzup, takie uroki sportów kontaktowych. Łączę się w bólu...

Saida, w takim razie wole zjeść mielonego niż s**ć ogniem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

BUDOWANIE KARIER CZY DMUCHANIE REKORDÓW?

Następny temat

Urazy w judo- badanie ankietowe do prazy mgr

electro
Polecane artykuły