QUEBLO
co odstaje od reszty ale co nam moze odstawac na początkach kariery z siłownią?
I właśnie dlatego w FBW dla początkującego ćwiczenia na bic i tric są uzasadnione, wszystko trzeba rozwijać równomiernie i oswajać z treningiem.
co odstaje od reszty ale co nam moze odstawac na początkach kariery z siłownią?
I właśnie dlatego w FBW dla początkującego ćwiczenia na bic i tric są uzasadnione, wszystko trzeba rozwijać równomiernie i oswajać z treningiem.

Zamiast skakania na skakance, będę prawdopodobnie rozgrzewał się na rowerku stacjonarnym.....chyba zaczynam od 2 poziomu

