SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5965
No ja taki długi odwyk od forum miałam a Ty widzę się coraz ładniejszy robisz no to teraz życzę powodzenia w tych ważniejszych sprawach i wracaj jak już sobie wszystko poukładasz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1924 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19648
Ładny progress :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Wstęp:
Nie było mnie niewiadomo ile, raptem dwa, trzy tygodnie. Ale ten okres dał mi popalić, psychika się zregenerowała, waga skoczyła do góry a bebzon znów napuchł. Wiele spraw pozostało niedomkniętych, nie poskładałem wszystkiego, ale nie mogę patrzeć jak znowu się staczam. Więc wróciłem z nowymi założeniami i starym celem- Redukcją która w tym roku będzie ostatnią.

Wymiary:
Waga:107,1
Obwód klatki piersiowej116
Pas97
Udo67
Łydka45
Ramie40

Fotografie sylwetki:
Przód luzem



Tył luzem



Bok Luzem



Bicepsy przodem



Bicepsy tyłem




przepraszam za jakość, ale fotki robione na szybko o 6 nad ranem

Dieta i Suplementacja:
Jako, że z kasą mam kiepsko, a też tryb życia mam nieuregulowany postanowiłem że przetestuje na sobie Warrior Diet.
System jest bardzo ciekawy, i intuicyjny bez liczenia kcal co jest mi na ręke. Traktuje to jako wstęp do Jem/Nie jem
Suplementowął będę się w zależności od fazy mojej redukcji Coffeiną, Spalaczami- o czym będę nadmieniał na wstępie każdego kolejnego szczebelka- których przewiduje 3.

Trening:
Wybrałem FBW w wersji 15 10 5 bazą są ciężkie ćwiczenia złożone w ilości 3 serii, dodatkowo ćwiczenia pomocnicze na biceps, triceps. Brzuch będę męczył przy każdym treningu. Trening cardio zależny będzie od szczebelka na jakim będę się zajdował, zaczniemy od marszu, przez interwały, na długotrwałych aerobach połączonych z treningiem wytrzymałościowym kończac.

Trening siłowy:
Przysiad
RDL
Wyciskanie na płaskiej
Wiosło w opadzie
Military press
Podciąganie na drążku

Uginanie przedramion
Wyciskanie francuskie

FAZA 1

Dieta + Suplementacja
Faza ta będzie polegać na oczyszczeniu michy, powrotu do dobrych nawyków żywieniowych i jak najlepszym zrozumieniu diety wojownika. Z supli będę stosował Coffeine 200+ 2 kapsy dziennie (rano i przed treningiem/popołudniu)

Trening
FBW 15 10 5 plus marsze w jak największej ilości

Pump Up





Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-05-16 06:47:55

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
siemasz byku:) jakim cudem tylko wagi doszło;/?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
Nie jest źle tylko się nie poddawaj i do przodu

/pozdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 7798 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 225727
super , że powróciłeś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dziennik narazie prowadzony z doskoku- zaczyna się okres sesji, do tego dużo pracy mam na uczelni. W sumie najbliższe 3 tygodnie to okres czyszczenia michy, i układania wstępnego rozkładu posiłków. Dzisiaj zwiększyłem ilość kofeiny do 2 tabletek/dzień elegancko sie wypacam
A zapomniał bym dodać, znalazłem świetne rozwiązanie na samotne wieczory i nadmiar czasu... Kupiłem psa

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388


To takie wstepne ułożenie mojego J/NJ.
Może będe mógł wejść już na to od następnego tygodnia. Zalezy jak się sprawy potoczą.
Co o tym sądzicie?

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
dalaczasz do nas PB3 znowu?

miejsce czeka
frekwencje podpijesz




Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-05-21 15:58:01

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Solaros, a moge? :O

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

electro
Polecane artykuły