SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podciaganie na jednej rece

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11628

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 705
Czy mozliwe jest pelne podciagniecie sie na jednej rece na drazku ?
Slyszalem rozne opinie jednak nigdy nie widzialem czegos takiego np. w tv.
Czytalem ze np. Jan Luka podciaga sie z 84 kg obciazeniem. Ale czy potrafi podniesc sie na jednej rece ? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

krzysiek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Rudzikson19
to nic nie osiągalnego, trzeba trochę więcej popracować na drążku, ja nie raz próbuję i tak troszkę troszkę idzie, ale jeszcze mi brakuje ;)


myślę, ze brakuje tu tylko bana bo nie było najmniejszej potrezby aby odkopywać tak stary temat[2005r.]

niniejszym to czynię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1451
co do pana Jana to podciagnal sie z ponad 100 kg, a moj kompel co od paru lat sie wspina lajtowo sie podciagnie na jednej rece, tylkoe nie na drazku, a na sznurze. Niektorzy jescze robia tak, ze jedna reke trzymaja drazek, a druga trzymaja sie za nadgarstek tej reki co trzyma drazek :P

Pozdro.

Online HST Generator : http://www.sfd.pl/temat224538/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 209
Z przytrzymaniem się nadgarsta to ja się nawet podniosę :P A tak lajtowo ze stania z jedną ręka za plecami to nawet z miejsca się nie ruszę :P Ale są wyjątki które tak zrobią :D

This could be the last time, you will stand by my side....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 216
Ja się bez problemu podnosze z trzymaniem za nadgarstek ..kilkadziesiąt razy... ale bez trzymania nie próbowałem... :) spróbuje kiedyś !!

Powiedziałem alkoholowi NIE, ale on mnie nie posłuchał!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349


Macie tu Janka łukę przy podciąganiu się. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
rekord jana łuki to 107.5 kg a na jednej rece to bez problemu sie podciagam ale jak mówicie ze trzymacie sie druga reka za nadgarstek pierwszej to juz nie jest podciagniecie na 1 tylko trzymacie sie jedna łapka, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3930
w ok 1:40 koles podnosi sie na jednej rece :
http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 338 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847
nie jestem rasistą ale ci dwaj to chyba wczoraj zeszli z drzewa dopiero myślę, że podciągnąć się dla nich na jednej łapce to pikuś

http://pl.




"pompki" i podciąganie tyłem mnie roz***ało, goście są NIESAMOWICI

Zmieniony przez - nocti w dniu 2008-11-22 17:11:06

you were born small and weak... but you have not stay that way...

pozdrawiam nocti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4579
tylem tez umie z 5 razy :D widziałem te filmiki to oznacza ze nie wolno sie poddawać ciekawe ile oni tak już trenują pewnie od małolata..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
na 1 rece zazwyczaj podciagają się koxy od wspinaczki i cyrkowcy. A z przytrzymaniem za nadgarstek to kazda pipa moze :>
1

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
jak dla mnie Ci murzyni to klasa sama dla siebie :PP
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy to prawada???????????

Następny temat

trening do oceny

WHEY premium