SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

militia / Walka z samą sobą :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11012

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Przytyc 4kg nie mozna ale spuchnac mozna dowolnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
No dobra może przesadzam :)
Leżałam w łózku parę dni i ... no cóż dieta do d... była dziś i tak osiagnęłam zawrotne 1200 kcal ale od jutra już mogę wstawać, a ćwiczenia od poniedziałku. Mam nadzieje że do tego czasu przestanie mnie boleć to cholerne udo :/

a teraz plan na jutro
I
2 jaja, pestki dyni, słonecznik , płatki owsiane

II
ryż+łosoś 150 g + dynia

III
J/w

IV
indyk 150g + warzywa
V
j/w

dobra znikam bo już mnie mężuś goni że miałam leżeć bla bla bla bla
Do zobaczenia papapa
aha ogólnie 1857 159/87/109

i jeszcze 1 pytanie co mogę zjeść na sniadanie oprocz jajek?? czasem bardziej mi pasuje je zjeść w II posiłku albo na kolację, czy np może być ryż z mlekiem?? albo zpiekany z jabłkami czy jakoś tak??

aha i jeszcze jedno pytanie odnosnie treningu teraz

bedę ćwiczyła w domu i w związku z tym pytanie :
lepeij żebym robiła więcej powtórzen z małym obciażeniem czy mniej z większym??

Witajcie , jeśli ktoś tu w ogóle zajrzy :( mam pytanie odnosnie diety czy mogę wyrzucić węgle? tzn brałabym je z warzyw jakośtak kiepsko się czuję po tym ryżu spac mi się chce i mi ciężko lepiej czułam się na south beach lub montim niz teraz no i nie mialam takiego brzucha !!! jest jakbym pilke połknęła :/ może ja po prostu nie schudnę z węglami ? nie wiem zresztą może nie będę kombinowała bo jaki ze mnie ekspert ale rozważcie to plisssss

Zmieniony przez - militia w dniu 2010-01-07 18:08:57

Zmieniony przez - militia w dniu 2010-01-07 20:15:39

Zmieniony przez - militia w dniu 2010-01-07 21:13:30

Zmieniony przez - militia w dniu 2010-01-08 18:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
No dobra nikt mi nie odpowiada więc sama sobie wymysliłam taki jadłospisik na jutro węgle dałam tylko w I posiłku wygląda to tak

I
omlet z 2 jaj+płatki żytnie+sałata+olej lniany+dynia

II
łosoś+brokuły+dynia

III
150 fileta z kury+brokuły+dynia+jogurt 15g

Iv
j/w + pomidor

V
dorsz+olej lniany+sałata

kcal 1746 187/90/45
do bilansu wliczyłam kcal i wartości z warzyw nie doliczyłam kawy z mlekiem )0,5 % bo nie wiem czy i ile wypiję zalezy od ciśnienia, dzis znowu bez ćwiczeń bo noga boli a może póki co powinnam robić sama górę? tzn dam radę zrobić martwy ciąg itp byle nie wykroki i przysiady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć mili ja ma inaczej bez węgli typu ryż, makaron, kasze czuję sie słabo i otępiale każdy organizm inaczej Napisz do Obli w sprawie jadłospisu i ćwiczeń na pewno coś doradzi. Ja do Ciebie wpadam ale z moimi poradami daleko nie zajedziesz Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Możesz jej mail wysłać jak klikniesz na jej profil to tam jest "wyślij e-mail" Zobacz gdzie ostatnio dawała komentarze hmm np. u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Militia jako ze jestes szczupla i chcesz byc szczuplejsza to jednak ryzu na mleku bym ci nie polecala w tej chwili. teoretycznie ujdzie czasami, wlosow z glowy sobie rwac nie musisz szklanke chudego mleka mozesz potraktowac jako swoje zrodlo bialka, ale bialy ryz nie jest dobry wiec daj ciemny. jako odskocznia 1-2x w tygdoniu nie zaszkodzi. Z drugiej strony sama piszesz ze ci po ryzu jest ciezko...Nie boj sie jesc miesa rano to tez posiłek
wegli dobierz sobie tak bys sie dobrze czula to nie ma znaczenia, jedni chudna maja duzo wegli inni musza odstawic, wszytsko zalezy ile i gdzie.
trening zalezy jakie masz obciazenia ale niezaleznie ile powtorzen dobierzesz dbaj o progres bo on sie przede wszystkim liczy

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-01-09 10:09:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Dzieki obli :) a czy moge prosić o ułożenie ewentualnie zmodyfikowanie planu ćwiczeń?
Jak juz pisałam mam problem z nogą więc mi odpadają póki co przysiady i wykroki no chyba że nie pełne na lewą nóżkę prawa jest bez zarzutu :) z tego powodu mogę więcej ćwiczyć klatkę , biceps, triceps i plecy. Posiadam sztangę i 2x10 kg resztę pożycze jak będzie trzeba :) 1,5 r temu chodziłam 3x w tyg na magic bar i klatke robiłam z 20 kg obciążenia teraz jeszcze nie dam rady z takim :( ale się zrobi z czasem :)
a więc plan mam taki:
skakanka 10 min
klatka 3 serie po 35 powtórzeń
triceps-wyciskanie francuskie j/w
biceps j/w
pompki -wąsko łokcie j/w
martwy ciąg j/w
martwy+ łokcie j/w
"pieski" j/w
rozciąganie

to takie robocze bo nie bardzo wiem co po czym najlepiej robić i co dołożyć na nogi ale bez wykroków itp. aha zacznę jeszcze robić brzuchy np z ciężarkiem na brzuchu moze być??
z góry dziękuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
czesc militko,

jesz surowego lososia czy masz jakis sposob na niego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Witaj Tany :) gdybym była moją mamą to jadłabym surowego ale że nie jestem robię tak:
Fileta z łososia zkrapiam sokiem z cytryny, sól, pieprz, nadziewam gałązkami rozmarynu później kładę na patelnię skórą do dołu i czekam aż wypłyna soki i wtedy na patelni ląduje rozgnieciony ząbek czosnku. Jak skorka juz jest spieczona przewracam fileta na drugą strone , podlewam wodą , przykrywam patelnie i czekam aż się poddusi :) od wszystko :) i jest pyszny !!!! a najwazniejsze że po podgrzaniu w mikro jest taki jak po zdjęciu z patelni bo nie jest usmażony więc nie twardnieje polecam :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć ?

Następny temat

Plan na mase, czy dobry?

WHEY premium