SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

militia / Walka z samą sobą :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
:) nie wiem czy mnie bawi zobaczę w środę wcześniej trening z 1 strony było fajnie nawet bardzo ale inaczej no się zobaczy i już , jeśli chodzi o tłuszcze to dzis kupiłam nie oczyszczony olej lniany od jutra do dam , nie bedę ściemniala tylko powiem szczerze ze sery , mleko i jogurty uwielbiam o jajkach nie wspomnę :) mogłabym tylko jej jeść. Obli mam pytanie czy od posiłku potreningowego węgle w diecie moga być z samych warzyw? no mogę orzechy wrzucać brzuch mnie boli po makaronie i pieczywie :/ no ja już tak mam noestety, zreszta mam taki wzdety brzuch od paru dni i mi się "wylewa" a nie bylo tak :( a na II posiłek może byc np maslanka z płatkami??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz co powiem cos co nie jest typowo-forumowy, ale mozesz nie dbac o posilki okolotreningowe. czyli proponowalabym bys sie skupila na zbilansowanej diecie.

Nie jestes jedyna dziewcyna lubiaca nabial, to jest czeste ze dziewczyny odchudzaja sie na jogurtach i twarogach, ale to ne jest dobra droga, uwazam ze bardziej prawdopodobne jest wzdecie brzucha bo nadmiaru nabialu niz makaronu.
No ale przyjmijmy obie opcje.
przede wszytskim potrzebujesz blonnika i enzymow trawinnych. Blonnik najlepiej jako zielone warzywa w duzych ilosciach i dodatek kozieradki do jedzenia lub zmielonych nasion lnu (wtedy nie potrzebujesz oleju) jedz ananasa jako zrodlo wegli, grapefruita i jako jedyny nabial sensowny jogurt.
pieczywo i makaron, wyrzuc, platki rowniez, ale jedz straczkowe, wyrzuc tez te twarogi (mozesz zostawic sobie twarog na wieczor wymieszany z jogurtem ale reszta to za duzo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
oki obli no normalnie chyba cie kocham za ten makaron i pieczywo na jutro mam taki plan żywieniowy:
3 jajka+sałata+pomidor+ogórek +olej lniany i jabłko kawa z mlekiem 0,5 %
II
jogurt+czosnek warzywa surowe marchew rzodkiew ogorek i nasiona słonecznika
III
cukinia faszerowana ryzem i indykiem sałata olej lniany
Iv gotowany filet z indyka oliwki sałata
V ser półtłusty słonecznik moze byc??
wiem że nie bede sie czuła taka ociężała jak teraz zbilansuje ja do 1700-1800 jak dam rade ale napewno powyzej 1600 oki?? aha jutro nie cwicze tzn nie tak intensywnie jak dzis :) zrobie kardio 20 min w domku z plyty shape :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to nie starczy na twoje zalozenia kaloryczne, jogurt nie traktuj jako zrodlo bialka, tu trzeba np ryby zjesc jogurt to dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Już zmienione wyliczone i zapotrzebowanie jest wklejam poprawione i juz nie robie zamieszania z postami
3 jajka+sałata+pomidor+ogórek +olej lniany i jabłko kawa z mlekiem 0,5 %
kcl 580 20/46/21
II
jogurt+czosnek+ tuńczyk warzywa surowe marchew rzodkiew ogorek i nasiona słonecznika
kcl 372 36/18/17
III
cukinia faszerowana ryzem i indykiem sałata olej lniany
kcl 397 27/17/34
Iv gotowany filet z indyka oliwki sałata
kcl 290 28/18/4
V ser półtłusty słonecznik
kcl 430 22/36/4
moze byc??

ogólnie kcl 2068 133/134/81
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zamiast slonecznika, daj migdaly albo wloskie orzechy, i troche mniej tego bo za duzo tluszczu teraz ci wyszlo i podbilo kalorycznosc, a przy twoim wzroscie i wadze jak chcesz schudac to zaczynaj od tego co mialas wczesniej czyli ok 1800kcal.
ale uklad diety generalnie ok tluszcz dodawaj tam gdzie go nie masz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Oki łatwiej mi ułożyć mniejszą kalorycznośc bo to troche przekombinowałam żeby było 2000 od założenia tematu przybrałam 1 kg to normalne?? aha co do posiłku to zmniejszę olej lniany z 30 g do 15 i ilość słonecznika z 20 do 10 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a obwody ciala?
Bo waga jest bardzo wzgledna i zalezy od ilosci wody, jedzenia w jelitach itd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
no tak :) ja głupia zapomniałam jutro na czczo zmierze :) a teraz do roboty sie zabieram bo dziecko głodne ze szkoły wroci pa zdam sprawozdanie z diety i ćwiczen wieczorem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
No i się melduję :) dzis nie było ćwiczeń z shape bo nie miałam jak uranie głowy normalnie , ale posiłki zjedzone - jeszcze tylko serek :) no i jedzonko mi nie rosło w paszczy tylko było akurat a na jutro dzien treningowy mam plan taki :)
I
placuszki owsiane
100 g płatków owsianych (ten miękki typ)
2
1/3 szklanki mleka (z 70 ml) - ale niekoniecznie
Cynamon
Miód 2 łyżki (20 g)
5 g oliwy do usmażenia (łyżeczka)
kcl 655 27/82/24
ale chyba zjem połowę porcji zeby zmieścić warzywka :)
II przed treningiem
120 filetaz indyka z 50 g ryzu brązowego 15 ml oleju lnianego
kcl 352 27/12/34

III po treningu
50 g ryzu i 100 g tuna z wody

kcl 257 25/2/34

IV
120 g mięsa ood szynki i 30 g orzechów włoskich
kcl 488 25/43/1

V
100 serka półtłusztego + 10 g olej lniany
kcl 268 19/20/4

ogólnie: 2012 -( hihihi jak w kinie) 122/100/155

no i już ciekawe jakie te placuszki :) nie za dużo tłuszczu mi wyszło??

pozdrawiam :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć ?

Następny temat

Plan na mase, czy dobry?

WHEY premium