SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XTREEM-walka z samym soba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 395
Czesc!
Jestem tutaj nowy. Za namowa jednego z uzytkownikow forum postanowilem zalozyc dziennik treningowy. Od zawsze chcialem miec dobra syletke ale przez lata trenowalem nabieralem tylko masy tluszczu i troche miesnia. Jeszcze dodatkowo naturalna ginekomastia polaczona z lipomastia zrobila swoje do motywacji.

Cel trenigowy-bardzo ambitny, az za bardzo ale trzeba wysoko mierzyc. Chce byc instruktorem kulturystyki wiec musze soba cos reprezentowac. Daze do sylwetki arnolda , waska talia-szerokie barki i 50cm+ w bicepsie.
Obecnie jestem po dluzszej przerwie trenigowej spowodowana operacja usuniecia ginekomastii, wiec wolno zaczynam. Trening bedzie intuicyjny-split, na biezaco bede rozpisywal treningi.

Dieta: nie wyliczam dokladnie bilansu kcal, diete opieram na jajkach, chudym miesie i warzywach. Jak ognia unikam weglowodanow prostych( za wyjatkiem posilku potreningowego). Tez bede na biezaco rozpisywal posilki. Zagladalem juz do kuchni sfd i jest tam naprawde pare fajnych przepisow

Suplementacja: bcaa, kreatyna, bialko, bialko kaseinowe, beta-ecdysterone, beta-alanine, mutiwitaminy alpha man, omega3, tribulus, no2 xtreme, glukozamina, koenzym q10, vitagro i zen szen, bialko surowych jaj w butelce.
Wiem ze pewnie dostane z***y ze sie truje i za duzo suplementow...ale to mnie w jakis sposob motwuje, jakos czuje ze trening nie idzie na marne jak biore suplementy.

Jest co redukowac i wiem ze to nie jest latwe. Przed rozpoczeciem treningow mam pare pytan dotyczace diety i suplementacji. ale moze to na koncu.
Czas na fotki. Jest zle, bylo gorzej ale mam nadzieje ze to kwestia kilkunastu miesiecy kiedy poprawie sylwetke.

[























lipoamastia i blizny po operazji usuniecia ginekomastii




jw





zalany...





i tyl

Wiec jak juz wiecie jak wygladam czas na pytania:
1. Jestem zmotywowany na 100% do wstawania w nocy i picia np bialka. czy ma to sens, sa jakies skutki uboczne? Jescze cos w nocy moge brac(oliwa?), czy olac?
2. Dlugie pytanie o diete. Pracuje od 9 do 5. Zawsze najlepiej mi sie trenuje z rana. Plan mam taki:
5;45 - pije bialko jaj z sokiem naturalnym + aminokwasy
6;00 trening
7;00 vitagro+bialko
7;30 jajka gotowane/smazone +
11;00 piers + warzywa( w pracy)
14;00 piers+ warzywa( w pracy)
18;00 tunczyk/piers/mieso+ warzywa (ew tunczyk z rana i jajka wieczorem)
21:00 salatka warzywna
22;00 bialko kaseinowe(mieszac z mlekiem) i spac odrazu
03:00 ew bialko
Za bardzo diety nie moge zmienic bo musze tez jesc to co inni jedza w domu.
a-vitagro jest swietny zrodlem weglowodanow po treningu, musze dawac jakies wegle w posilku po treningowym? czy vitagro z bialkim starczy?
b-jak suplemetuje omega 3 to czy musze dawac tluszcze w innych posilkach? np orzechy do pracy?
c-czy dobrze wykombinowalem z tymi posilkami okolotreningowymi?, trening moze byc tylko z rana bo wieczorem jestem zmaeczony o pracy.

Mam nadzieje ze przez lata bede siedzial na tym forum i uda mi sie zbudowac wymarzona sylwetke-osiagne swoj cel i moze wtedy bede pomagal innym
Dziekuje za czas i pomoc wszystkim i czekam na komentarze

sorry za jakosc fotek ale robione z telefonu, jak chcecie jeszcze jakies fotki np w napince to dajcie znac

Trening zaczynam prawdopodobnie od przyszlego tegodnia, chyba ze wczesniej otrzymam odpowiedzi na moje pytania.

Zmieniony przez - xtreem w dniu 2009-09-10 23:42:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 395
nie wiem po co pisze ta wiadomosc. Waga poszla po swietach na 113kg fotek nie bede wklejal. Robie ostatnie podejscie, jak nie wyjdzie to znaczy ze taki moj los bycie grubasem...a plany byly takie ambitne zenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 395




motywacja przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6709
Cześć,

cel masz szczytny, ale wydaje mi się, że zeby dość do takiego poziomu to trzeba będzie dużo igieł w siebie wbić .


Fachowcem nie jestem ale, co nie co mogę podpowiedzieć.

Pytanie 2:

Po 1 primo - wydaję mi się, że za bardzo ufasz tym wszystkim suplementom ... suplement to uzupełnienie barków, nie może stanowic postawy np po treningu jako węgle... najlepszą metodą dostarczania składników odżywczych są produkty spożywcze ;D (kasze, makarony, ryże, ziemniaki, kuskusy itp...)

Po 2 primo - tak jak powyżej (oliwy, słoczeniki, peski dyni itp.)

Po 3 primo - z czego czerpiesz energię na na treningu?... z jajka i mleka ? :)...

Z tą dietą to proponuję Ci się udać do działu odżywanie tam są specjaliści od tej tematyki i oni na pewno ci udzielą fachowej pomocy ;).

Życzę wytrwałości i dążenia do celu. Pzdr.

Zmieniony przez - bredbrot w dniu 2009-09-11 08:26:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki trening?
Te bialko 0 22 mieszaj z woda, a nie z mlekiem.
Budzenie sie w srodku nocy by wypic bialko nie jest Ci potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 395
o suplementach wiem, ale juz kupilem wiec zjem to co mam i potem zobacze.
Co do wstawania w nocy, to jezeli pomoze mi to choc w malym stopniu to jestem w stanie sie poswiecic.
Treningi beda dlugie i ciezkie bo takie sprawiaja mi satysfakcje.
Do dyspozycji mam sztange olipijska, dwie sztangielki i 150 kg obciazenia. Do tego laweczka i rowerek. Jeszcze rozpisze dokladna uplementacje i trening.
PS czytalem ze vitagro to najlepsze zrodlo weglowodanow po treningu? dawac to zamias kasz, makaronow, ryzu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piszesz, ze czujesz ze trening nie idzie na marne bo bierzesz suple. A powinno byc inaczej - czujesz, ze nie idzie na marne bo trzymasz dobrą dietę. Wiec popracuj nad nią.

Przede wszystkim rano dodaj węgli - jako, ze jest to posilek 1 po nocy i przed treningiem. To bialko w nocy zbędne moim zdaniem. Pamietaj o zdrowych tłuszczach.

Co do sylwetki Arnolda rozumiem, ze to bardziej motywacja niz cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
co to za dieta? gdzie tłuszcze(oliwa, orzechy itp.)
i gdzie źródła węglowodanów, jeśli trening o 6.00 to trening siłowy to poprzedzać go mają dwa porządne posiłki a nie żarcie z proszku. Nie masz w diecie węglowodanów dlatego pytam czy eksperymentowaleś już kiedyś z dietami typu ZERO CARB lub chociaż LC.

takie środki zostaw sobie na koniec, na razie wystarczy ci zwyczana dieta zbilansowana na zerowym bilansie.

sprawa druga to trening- "intuicyjny split"? Mam nadzieję że jesteś podatny na sugestię bo ten trning zdecydowanie nie będzie dla ciebie dobry. Zacznuj od FBW dołóż ćwiczenia aerobowe w dni bez treningu siłowego

dobre łydki za to plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Chce byc instruktorem kulturystyki wiec musze soba cos reprezentowac.

przeczytałem wszystko i nie obraź się ale napisze co myślę:
"Nie ważne co masz na głowie tylko co masz w głowie"
Instruktor kulturystyki jak najbardziej powinien sobą "coś" reprezentować. Przede wszystkim wiedzę, obszerną wiedzę z dziedzin: odżywianie, metodyka treningu, prowadzenie długoterminowych systemów treningowych, prawidłowe wykonywanie poszczególnych ćwiczeń, unikanie kontuzji i przetrenowania, suplementacja.
To jak wygląda jest sprawą ważną ale drugorzędną, trener który ma wiedzę i stosuje ją na sobie automatycznie dobrze wygląda.
Najpierw naucz się żywić, ćwiczyć, regenerować, stosować suplementy bo o tych dziedzinach chyba masz znikome pojęcie.
Powodzenia

A póki co to allahu strzeż mnie od takich trenerów

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-09-11 10:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dużo pracy ale jeśli jesteś cierpliwy i konsekwentny - uda się.

Ambitny cel "instruktor kulturystyki"

Powodzenia i wytrwałości.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 395
Dzieki za komentarze te pozytywne (chyba takowych nie bylo ) i przedewszystkim te negatywne.

pavveeel

Piszesz, ze czujesz ze trening nie idzie na marne bo bierzesz suple. A powinno byc inaczej - czujesz, ze nie idzie na marne bo trzymasz dobrą dietę. Wiec popracuj nad nią.

Przede wszystkim rano dodaj węgli - jako, ze jest to posilek 1 po nocy i przed treningiem. To bialko w nocy zbędne moim zdaniem. Pamietaj o zdrowych tłuszczach.


Zle mnie zrozumiales...suplementy jakos mnie motywuja, dieta to podstawa wiem i na to sie nastawiam. Jak mam rano dodac wegli skoro wstaje i mam praktycznie odrazu trening? Koniu151 pisal ze wegle przy redukcjii moga byc tylko po treningu. Mysle ze jak wstane i wypije sok naturalny+surowe bialko jaj+bcaa, to fruktoza uzupelni mi zapasy glikogenu we krwi, bcaa odciagnie katabolizm a bialko juz bedzie sie powoli wchlanialo. Mam racje czy nie?


Co do sylwetki Arnolda rozumiem, ze to bardziej motywacja niz cel

wiesz...ludzie maja marzenia


grzechmek


co to za dieta? gdzie tłuszcze(oliwa, orzechy itp.)
i gdzie źródła węglowodanów, jeśli trening o 6.00 to trening siłowy to poprzedzać go mają dwa porządne posiłki a nie żarcie z proszku. Nie masz w diecie węglowodanów dlatego pytam czy eksperymentowaleś już kiedyś z dietami typu ZERO CARB lub chociaż LC.

takie środki zostaw sobie na koniec, na razie wystarczy ci zwyczana dieta zbilansowana na zerowym bilansie.



tluszcze sa w omega-3...dlatego pytalem o suplementacje ile dac i czy orzechy dac do pposilkow w pracy. Raz bylem na diecie tluszczowej i spadlo 15kg bez jojo. Jak mam te dwa posilki miec jak z rana trenuje? moze ten posilek w nocy to rozwiazanie?

dobre łydki za to plus

wielkie dzieki, chyba jedyny pozytyw
mimo swojej wagi zawsze duzo biegalem i tak jakos nogi sie wyrobily

Wuchta34


]Dużo pracy ale jeśli jesteś cierpliwy i konsekwentny - uda się.
no natepny pozytyw wielkie dzieki.


Dzieki za wszystkie wypowiedzi! sog dla wszystkich



Zmieniony przez - xtreem w dniu 2009-09-11 20:41:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Xtreem
Przedewszystkim jesteś tutaj żeby nie tylko sobie coś udowodnić ale przy okazji nam wszystkim .
Ważne że masz cel zresztą dosć konkretny mowa tu o instruktorze kulturystyki .Zdajesz sobie sprawę że czeka Cię wiele pracy i wysiłku ale My wszyscy to zgromadzeni nie rzucamy słów na wiatr ale uparcie przerzucamy tony żelastwa by nasze ciała wyglądały lepiej .
Tobie też tego życzę .
Powodzenia będe śledził

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały - pomoc

Następny temat

Jaki atlas polecacie

WHEY premium