SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

militia / Walka z samą sobą :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Hej to bardzo fajnie, wiem wynajmij mamę na trenera przynajmniej kasa zostanie w rodzinie

Miłego dnia

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2009-12-11 09:56:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
HIHIHI no fajnie Faluś fajnie tylko że ja przy niej wymiękam :)

Dziś zmiana intensywności i dużo skakanki ma być aha bardzo bolą mnie nadgarstki szczególnie po wyciskaniu francuskim czy rękawiczki pomogą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Mili ja dziś jeszcze nie dorwałam termometru ale śnieg pada. Może sobie kup usztywniacze na nadgarstki. Pozdrawiam i miłego całego dnia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
HU HU HA nasza zima zła :) jak szłam dzis na trening to mi nos i nogi przemarzły a to topiero poczatek :) no ale szybko się rozgrzałam miałam dużego powerka - to pewnie ta kasza :) i pedałowałam 20 min że hej !! cała mokra byłam i dumna też - bo ja nie lubie rowerów na siłowni pupa mnie boli :/

a póżniej kolejne moje małe zwycięstwo ... 4 min na skakance może dla innych to mało ale dla mnie mega palaczki- o zgrozo !!!- kiedys rzuce to sporo tym bardziej że 3 miesiące temu po 30 sek padałam poza tym trening jak zawsze bez zmian od jutra kardio w domu z płyty i tu pytanie czy 20 min kardio to tez jako dzien treningowy czy tylko z siłowym się tak zwie??

Pozdrawiam :) *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie rzucaj kiedyś, tylko już! Ja od miesiąca bez fajka i życie jest od razu piękniejsze

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
mili bierta sie ta za rzucieta palenieta! od razu ta!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Mili udanego dnia życzę i dużo energii na dzisiejsze plany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Umieram !!! wczoraj sąsiadka wyciągnęła mnie na bieznie a skończyło się na spinbike`u ałllllllllllla moje nogi fajnie bylo tylko mnie kolano boli ale rozgrzeje jakoś bo dziś siłownia :) wczoraj było 1666 kcal dziś będzie 1700 :) moze przeżyje :) ściskam i pozdrawiam aha a palenie rzuce rzuce tylko nie wiem jeszcze jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie kupuje się kolejnej paczki, proste!! Ja rzucałam z plastrami, ale sobie je darowałam jak po kilku dniach wszyscy palący zaczęli mi śmierdzieć

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Mili kup sobie elektronicznego papieroska Miłego dnia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć ?

Następny temat

Plan na mase, czy dobry?

forma lato