SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

militia / Walka z samą sobą :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11011

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
CZESCI MILI, BARDZO FAJNY SPOSOB NA ZROBIENIE LOSOSIA i ja sobie tez tak w poniedzialek przyrzadze- zrobie od razu wiecej

bo ja surowego nie jestem w stanie zjeść, moja babcia wsuwa takiego tak jak twoja mama ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Mili ja też podhaczę od Ciebie ten przepis miłego wieczoru/nocy jak kto woli. Buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale bez przesady z tymi 35 powtorzeniami, wiecej niz 20 nie ma zadnego sensu logicznego.
reszta jak cwiczysz juz tylko gore to zrob to przynajmniej porzadnie, a wiec tak 10-12 powtorzen

powiedz jakie obciazenia mozesz na noge i jakie ruchy wykonywac. Dzieje sie cos jak lekko przykucasz?, albo jak stoisz z obciazeniem w lekkim przykucu?
jezli przysiadu nie wykonujesz to jak ci wychodzi Martwy ciag, to dosc duzy przysiad
naprowadz mnie dokladnie na rodzaj ruchow ktore mozesz, lub nie mozesz wykonywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Witajcie !!! Jakoś tak dużo pozytywnej energii dziś we mnie ale tak mam zawsze jak gra WOŚP kurde fajnie mieć tyle pozytywnej energii jaka ma Owsiak :) co prawda u mnie w mieście nie wiele ciekawego się działo ale zawsze to lepsze niż nic :)
A teraz powrót do dzienniczka ogólnie jeśli chodzi o dietę to jak co niedziela jest ciężko jej pilnować- obiady u tesciów a oni tak po staropolsku gotują więc był rosól i kotlet z piersi kury udało mi się wynegocjować bez panierki za to w jajku ale na smalcu był smażony i teraz mam gazy :/ kolejny problem który mam od jakiś 2-3 dni to mandarynki nie moge się powstrzymać od zjedzenia więc jem a to chyba niezbyt dobrze chociaż z 2 strony lepsze to nisz ciasto chyba ?

Czy na śniadanie mogę zjeść salatke z kurczakiem i pestkami dyni i słonecznika z olejem lnianym czy nie??

Obli kochana z moja noga jest tak że co parę h łapią mnie skurcze od tylniej str uda do łydki i wtedy nogą powłóczę ale sprawdzałam przysiad i spokojnię schodzę trochę powyżej linii kolan więc jest oki co do obciązen to nie wiem wyjdzie w praniu jak dziś wnosiłam sztangę ( 17 kg) do domu na 3 pietro to noga nie bolala tylko sasiad się śmiał że się rozróby w kamienicy chyba szykują hihihihi
Obciążenia które mam to:
łamana sztanga 7 kg, 2 talerze po 5 kg, ciężarki 0,5 kg, obciążniki na nogi 5 kg dodatkowo piłka do ćwiczeń
w pokoju mam taki mały stolik na którym spokojnie mogę robić klatkę i triceps i wiosłowanie hantlami, wykroki moge robić ale tylko na prawą noge chyba że nie pełne tylko do napięcia mięśnia to wtedy na 2

aaaa i jeszcze mam pytanie odnośnie serów mam ochote na pierś nadziewaną szpinakiem i serem jaki będzie najlepszy mozzarella , parmezan, feta, czy plesniowe ? i czy mogę zjesc calego fileta czy to za duzo na 1 posiłek?

jejku ale sie rozpisałam hihihi

Falunia podkradaj i smacznego jak tylko mi sie bedzie chciało to dam super przepisy na marynaty do mięsa, same świeże zioła mmmmmmmmmmmm

papapa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
witajcie moi drodzy :) właśnie pałaszuję śniadanko : salata, 140 g kury, olej lniany , dynia,słonecznik,pomidor :) pychotka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Mili ja właśnie jakoś dotarłam do pracy nie pamiętam takich śniegów. Pozdrawiam i tez bardzo miłego dnia życzę, buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
No nie ale dałam ciała :/ mam w diecie więcej tłuszczu niż białka ;/ i jak ja mam niby wygladać tak jedząc?? zła Gosia be Gosia !!!! NIE MAM CZASU TERAZ SIE ROZPISYWAC ALE ZACZYNAM BYĆ OSTATNIO NERWOWA !!!

Czy to może mieć związek z odstawieniem tabletek anty?? wzdęty brzuch i niechęć do wszystkiego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
milka ja wzdety brzich mialam od glutenu jak jadlam make oi chleb od kiedy nie jem nie mam takich problemow.\
jak odstawilas tabletki to latwiej schudnac bo jak sie bierze anty to ode wode zatrzymuja.

a jakiego masz tluszczu? ja mam 160 g bialka 120 gram tlusczu i 30 wegli..
i jem sam zdrowy tluszcz wiec jedz zdrowy tluszz: orzechy wloskie oliwa z oliwek migdały w makreli tez jest

wypij sobie meliske jak odczuwasz nerwy.
a moze jestes przed okresem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
O nie tylko żybyśmy wszystkie naraz nie miały ale to może być dobry trop. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
To już wiesz co to za wzdęciaGratulacje.
Myślę,że jedząc rozsądnie za dużo nie przytyjesz....
Na odchudzanie przyjdzie czas
Życzę Wam zdrówka.

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć ?

Następny temat

Plan na mase, czy dobry?

WHEY premium