SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

militia / Walka z samą sobą :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11009

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
NO tak to pewnie SHAPE też jest bee :) hihihi no cóż jak nie będę kupowała to zaoszczędzę i tyle :) rozumiem cię Faluś dziś mój mężczyzna nie będzie miał ze mnie pożytku hihihihi
Pytanie do Moralesa co myślisz o tym moim treningu?? ponieważ ja nie miałam czasu na żadne aeroby to mi mój Pawelek-trener połączył póki co żeby się fat topił jestem zmęczona i szczęśliwa i mięśnie są ale nie wiem czy tak ma byc czy w domu sztangą przyszłego męża- nienawidzę słowa narzeczony już chyba wolę konkubent :) machać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Mili dużo powera i dobrego humoru na cały dzień życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Życzę powodzenia, będę zaglądać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
W MH sa tacy apetyczni mezczyzni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Oj tak Obli tylko że trochę zbyt ładni jak dla mnie :) Facet to powinien mieć w sobie coś takiego zbójnickiego :) Podobno mężczyzna powinien byc trochę ładniejszy od diabła :)

4nn witam dziękuję i zapraszam :)

jeszcze mnie wszystko boli po wczorajszym treningu a szczególnie uda :) no i brzuch ale to chyba od śmiania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
obli- oj tak apetycznie wyglada nic tylko schrupac

i dobrze jak boli- ma boleć!
chcesz byc piekna to cierp

milego wieczorku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
No wiesz tany a ja myślałam że już jestem piękna a tu klops okazuje się że nie :(

miłego wzajemnie , bo u mnie raczej bedzie kiepski :( dzis się okazało że znowu mi sie termin obrony przesunął a mój promotor..... a szkoda gadać :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
apetyczni
jeśli apatyczni, to się zgadzam

jeszcze mnie wszystko boli po wczorajszym treningu a szczególnie uda :)
Nie pierwszy i nie ostatni Bez bólu nie ma zabawy

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2009-12-10 19:41:35

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Wiem wiem 4nn :) Ma boleć bo w tym wypadku ból to przyjemność :)
Jutro na siłownie przychodzi moja mama :) chce popatrzec czy się nie obijam i pewnie dołączy od przyszłego tyg. bo u niej na siłowni nie jest fajnie- tak stwierdziła , więc wprowadzimy element rywalizacji 2 pokolenia hihi a będzie ciężko bo mama to stary wyjadacz ciągle gdzieś ćwiczy od 20 lat !! no szacun normalnie w jej wieku chciałabym miec taka pupę i nózki

Pa kochani
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć ?

Następny temat

Plan na mase, czy dobry?

WHEY premium