SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mój plan treningowy na masę- wasze opinie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Witam :) mam 21 lat 185 wzrostu i tylko 65kg, nie zaczynam dopiero ćwiczyć, przygody z treningami zacząłem już jakieś 3 lata temu :) ale teraz wziąłem się ostro do roboty :D ćwiczę na sucho, ale w najbliższym czasie chce sobie kupić shock therapy + storm i HI TEC HI-ANABOL PROTEIN. Chcę przedstawić swój plan treningowy na masę:
PONIEDZIAŁEK:
Klata:
płasko na ławce 4 serie 8-10 powtórzeń
skos górny 4 serie 8-10 powtórzeń ( chcę zwiększyć górną część klaty)
Triceps:
tutaj różnie ale zawsze dwa rodzaje ćwiczeń po 4 serie, 8-10 powtórzeń
WTOREK WOLNE
ŚRODA:
PLECY:
tutaj też różnie. Ostatnio robię takie ćwiczenia:
wiosłowanie szerokim nachwytem i wąskim podchwytem też po 4 serie 8-10 powtórzeń i podciąganie na drążku.
CZWARTEK WOLNE
PIATEK:
Biceps: zawsze dwa ćwiczenia po 4 serie 8-10 powtórzeń
przedramiona: najlepsze ćwiczenie na tą partie mięśni czyli zawieszony na sznurku ciężar i zwijanie na rurkę :) każdy chyba wie o co chodzi :)
SOBOTA I NIEDZIELA WOLNE.
Proszę o wasze opinię, jakieś poprawki itp :) z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
w tym planie jedyne co jest złe to on sam - bez ładu i składu - poczytaj artykuły podwieszone (najwazniejsze) w tym dziale i w dziale dla zaawansowanych
po lekturze nie uderzaj za mocno głową w ściane:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
w ŚRODĘ zapomniałem dopisać barki- wyciskanie żołnierskie 4 serie 8-10 powtórzeń, i sztangielkami na boki 4 serie po 8-10 powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
ja bym robił po 12 seri na większe partie miesni i po 9 seri na miejsze partie miesni i dodaj noogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
nawet nie patrzę na trening bo oczy krawią
- zacznij najpierw od podstawy czyli DIETY
185cm i 65kg wagi (!!!!) - shock, storm super sprawa ale co ci z tego jak widać że dieta u Ciebie LEŻY
jak bilans kaloryczny będzie na + wtedy dalsza dyskusja będzie miała sens - wniosek - zainwestuj w jedzenie - dopiero potem w suplementy
chcesz dobry trening? poczytaj artykuły podwieszone
najlepszym a zarazem najefektowniejszym rozwiazanie będzie dobra dieta + FBW
https://www.sfd.pl/**SKRÓCONY_PLAN_FBW_DLA_KAŻDEGO_ŚWIEŻAKA!!!!_TYLKO_TU!**-t896268.html
btw to wklej ankiete działu - jesli bym się mylił w moich założeniach co do Twojej osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
ok zwiększę ilość serii :)
bohoo mam wyćwiczoną wytrzymałość :) Taka praca, może i nie jestem silny ale wytrzymałość mam wyćwiczoną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
i wszystkie ćwiczenia na pewno robię tak jak robić się powinno :) technicznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
To zrob plan bo ten jesli chodzi o objetosc jest dobry na 12latka ;D Jakos nie chce mi sie wierzyc w twoj staz, bo gdyby byl prawdziwy to bys nie wzucal takiego planu ;D Jako opczatkujacy zacznij od FBW i diety ... https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
a gdzie wspominałem o wytrzymałości? masz 15kg niedowagi - więc się nie dziwie że masz "wytrzymałość" skoro poruszasz samym szkieletem - naprawdę - przy Twoim wzorście taka waga jest niebezpieczna dla zdrowia - zajmij się dietą + prosty FBW + dieta + jeszcze raz dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
tak jest :) biorę się za poważną dietę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
wieczorem wstawię zdjęcie swojego szkieletu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Kanonier_BDG nie wiem co jest złego w tym planie, brakuje nóg ale to gdzieś je dodam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening obwodowy do oceny

Następny temat

FBW

WHEY premium