SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak efektów? a6w! prosze o pomoc!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
czesc
mam probem i prosil bym o pomoc jesli ktoś moze:D
robie a6w, robie już ją 6 dzień i mam powazne wątpliwości czy ten caly trening odsoni mój "abs"
chcialbym zeby było mi widać miesnie brzucha, ale chyba sam ten trening nei wystarczy...
waze 73 kg przy wzroście 175... i procent tkanki tluszczowej wyszedłmi 18%- nie wiem czy dobrze obliczylem ale chyba tak.. choć kurcze coś nie dowierzam ze tak dużo:( no ale cóż...
bilans kaloryczny mam ujemny wiec powinienem miec lekką redukcje
zalezy mi na miesniach brzucha... moge dodać dla lepszego efektu jescze jakies cwiczenia? jesli tak to jakie? za 2 tyg chcialem sie zapisać nasilownie... pomoze to coś w ogolnym rozwoju i definicji mięsnia?
z góry dziękuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1541
Nie odrazu() dotrwaj do 20dnia a na 100% zobaczysz róznice gwarantuje Ci to, ale dotrwanie to już jest 75% sukcesu. Pozdr. trzym. sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Sam napisałeś, że robisz dopiero 6 dzien.
Nie można zrobić kaloryfera w niespełna tydzien
Ćwicz dalej, a mięśnie się pojawią.
Ale dodaj też aeroby, bo A6W nie pali tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Po 6 dniu ciezko zauwazyc zmiany ale moim zdaniem A6W to shit, mi sie nie podoba wogole ten trening.
Pozdro

Zmieniony przez - mlody mazi w dniu 2007-11-24 22:36:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
waze 73 kg przy wzroście 175... i procent tkanki tluszczowej wyszedłmi 18%- nie wiem czy dobrze obliczylem ale chyba tak.. choć kurcze coś nie dowierzam ze tak dużo:( no ale cóż...

Wszystko możliwe. Zależy jaką masz budowę ciała. Jeśli jesteś endomorfikiem (tzn. przy kości) to bardzo prawdopodobne.
Ja podobnie jak Mazi nie mam jakiejś szczególnie dobrej opinii o tym treningu na brzuch.
Musisz pamiętać, że nie istnieje coś takiego jak "miejscowe spalanie tłuszczu"!
Sześciopak na brzuchu uzyskuje się poprzez długotrwałą dietę i regularne ćwiczenia aerobowe. A6W i inne cudowne treningi na brzuch mogą jedynie uwydatnić to co odsłoni zanikająca tkanka tłuszczowa.
Jeżeli chodzi Ci tylko o brzuch to nie jest do tego konieczna siłownia ale skoro już trafiłeś na SFD to już chyba bez szarpania żelaza się nie obejdzie ;)

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ja zrobiłem do 14 dnia i zauważyłem efekty :) a6w uwidacznia miesnie brzucha, ale zeby je konkretnie odsłonic musisz spalać tłuszcz :)

a czy robisz dokladnie wszystkie cwiczenia ? :> bo moze kwestia złego wykonywania ćwiczen :)

pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 196
Ja zrobiłem cała szóstkę i efekty sa widoczne i to bardzo a jak zrobiłem drugi raz to juz na prawde :) teraz 3 lece raz 8 dzien dzis
pozdro;):):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Harnas1303
Daj fotki, bo chyba dam soga za wytrwałość :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
No dokladnie dawaj fotki bo moim zdaniem to gowno nie trening i gowno efekty po nim na ale dasz fotki to zobaczymy
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
a6w... kiedys dotrwalem do 12 dnia i efekty byly widoczne i to nawet niezle. trneing fajny ale nudny troche. na wiosne przyzeklem sobie ze zrobie go caly dzien po dniu ;)

pozdrowka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

zmiany w planie...

WHEY premium