SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc - brak efektów - pół roku systematycznych ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 127
Wczoraj minęło pół roku jak ćwiczę, obecnie 5-6 dni w tygodniu zazwyczaj po półtorej godziny, daje sobię czas na odpoczynek więc nie przesilam się, po 3 dniach cwiczen mam dzien wolnego, i nie ćwiczę każdego dnia tak samo, do tego zdrowa dieta, odpowiednia ilość tłuszczu, białka węglowodanów a efektów brak... jestem szczupła, nie zależy mi na spadku wagi lecz na ujędrnieniu i wyrzeźbieniu sylwetki, skupiam się na dolnych partiach a co ciekawe efekty są widoczne lecz na brzuchu, plecach i ramionach. Ostatnio dodałam więcej białka do diety bo stwierdziłam ze może to jest problem ale nie ma poprawy, zaczęłam też mimo wszystko ćwiczyć cardio bo może jednak tego mi brak ale efekt jest taki że schudłam kilogram z górnych partii, które to akurat chciałabym zostawić w spokoju. Może ktoś ma pomysł co robię źle, lub co poprawić? Po takim czasie jednak fajnie byłoby zobaczyć efekty..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Rozpisz swój tydzien, plan treningowy, dietę. Zobaczymy co sie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 127
trening wygląda tak że na początku skaczę na skakance, średnio 20 minut, potem ćwiczę jednego dnia ramiona, plecy, klatkę i nogi, całość bez skakanki wychodzi około godziny, nastepnego dnia znów skakanka i ćwiczę brzuch około 30 minut, trzeciego dnia skakanka i godzina ćwiczeń na uda, łydki, posladki. kompletuje sobie treningi z yt, mel b, rebecca louise, paula piotrzkowska i inne tego typu, jeden filmik przerabiam max miesiąc, czwarty dzień to odpoczynek i kolejny cykl.
Co do diet:y to zazwyczaj:
sniadanie 8:00 : owsianka lub płatki kukurydziane z mlekiem
drugie śniadanie 11:00: jogurt naturalny, marchewka lub jakiś owoc
obiad 14:00 : jakieś białko i węglowodany, różnie bywa, zazwyczaj 40g białka i 150-200g węgli, staram się by nie było cukrów prostych, tłuszczu jak najmniej
podwieczorek 17:00 : jakieś owoce, czasem serek lub jogurt
kolacja 20:00: mleko lub kakao, kromka lub dwie ziarnistego chleba, bez masła, jakiś ser lub wędlina

wychodzi zazwyczaj codziennie około 100g białka, 300g węglowodanów i około 50g tłuszczu

ćwiczę zazwyczaj między śniadaniem i drugim śniadaniem bądź też przed podwieczorkiem
...
Napisał(a)
Usunięty przez adzik123 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
1. Dieta kiepska, do poprawy, trzebaby troche popracować.
2. Trening - to nie jest dobry plan.

Moze zerknij do dzialu Ladies? Tam masz duzo tematow dla poczatkujacych kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 127
kilka dni temu tam własnie zerknęłam jak i do zbioru przepisów, dziękuję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Plan - pomoc

Następny temat

[BLOG] Wasp. - damski dziennik treningowy

WHEY premium