SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duza ambicja brak efektow. Prosze o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 767
Witam. Otoz moim problemem jest to ze cwicze od roku. przez ten czas bralem 3x bialko wazylem okolo 62 kg przy 190cm wzrostu teraz waze ponad 70 przy 194cm wzrostu :D mam 18 lat..

Zaczynalem na ciezarac 40 kg w pierwszych dniach 4-5 razy :D po tygodniu juz doszedlem do 10 razy no i jako tako szlo szlo liczac 2.8kg na wycisk miesiecznie.. Doszedlem do tego ze cwicze 21kg na hanglach na 1 reke (klata poziom) wycisk 71kg.. Bardzo slabo poniewaz ciagle cwicze a to juz prawie 3 miesiac jak nie moge podniesc wiecej... Jest to moj 13 dzien Kreatyny + Shock Theraphy + Bialko Wpc80% z servisu sfd(biore od 8 dni) Staram sie jesc duzo.. bialka.. chociaz o weglowodany ostatnio troche nie zadbalem.

Czy moze ktos mi powiedziec Jak trenowac by szybko urosnac w sile do konca wakacji?

Klate robie w domu na laweczce moj trening klaty sklada sie z:
Lezenie poziomo wycisk hangle 21kg jeden. 3 serie 12,10,8
Potem Skos plusowy czyli gora hangle 16kg jeden. 3 serie 12,10,8

Ciezar dobralem odpowiednio gdyc w 1,2 i 3 seri przy 2 ostatnich podniesieniach ledwo ale to naprawde ledwo daje rade.. czasem jakby walcze z ciezarem.. czy tak powinien wygladac dobry trening silowy klaty?

Po tym oczywiscie rozpietki 9kg hangielek. 12,10,8

Nie myslcie ze cwicze sama klate.. :P

Podobnie dobralem sobie cwiczenia na barki, plecy, kapturki, no i miesnie ramion biceps i triceps.

Jesli mi ktos pomoze i da to efekty.. ta osoba utwki w mojej pamieci do konca zycia :)

Moze pomuglby mi ktos dobrze obeznany.. Ulozyc Plan Treningowy wszystkich patri miesniowych.. nogi tez.. odpowiednio do mojego ciala wytrzymalosci i mozliwosci.. Osobom pomocnym udziele wiecej informacji na temat moich treningow innych parti.

Jesli ktos ma gg to mozna pisac na 4333343

Zmieniony przez - Ximishe w dniu 2010-06-24 18:54:03

Zmieniony przez - Ximishe w dniu 2010-06-24 18:54:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
zły dział przyjacielu. Na te pytania spokojnie odpowiedź znajdziesz w dz. początkujący.
Tam też doradzają spece, więc nie widzę sensu tego posta tutaj.
Nie pytasz o NIC ODKRYWCZEGO.
Twój problem jest bardzo pospolity, a odpowiedzi były tysiące.
Tylko trzeba użyć wyszukiwarki i z odpowiedzi złożyć całość. Zapewniam, że jest tego pełno.
Zresztą, jeśli już chcesz pytać to teraz wiesz gdzie.

A z tego co piszesz- i trening i dieta o kant, wiesz czego.
Tym bardziej dział dla pocz. oraz dział odżywianie/
Tyle w temacie. Temat do kasacji moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 767
oke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu

Następny temat

Roczny Trening ostatnie 3 miesiace bez efektow.

WHEY premium