SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps + triceps

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3266
Witam. Mam pytanko o plan. Ostatnio ćwiczyłem tak:

Dzień I: klatka
Dzień II: barki + triceps
Dzień III: grzbiet + biceps
Dzień IV: nogi

Chcę zmienić ten plan tak, żeby biceps i triceps ćwiczyć na jednym treningu. Jakie partie z jakimi połączyć, żeby nie było żadnych błędów?

Może być tak?

Dzień I: klatka
Dzień II: biceps + triceps
Dzień III: grzbiet + barki
Dzień IV: nogi

Z góry dzięki za pomoc

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
Ruhl - rozkład dobry , tylko że ja jestem bardziej za mniejszą liczbą ćwiczeń , i jeśli już to troche w seriach nadrobić

ja bym ci polecał tak zrobić :

klatka
- wyciskanie sztangi na płaskiej / lub / wyciskanie sztangi na skosie 12/10/8/6/4/2
- rozpietki 20/15/12/10

triceps
- wyciskanie francuskie leżąc / lub / wyciskanie wąsko 12/10/8/6

moim zdaniem lepsze jest takie rozwiązanie bo pozwala ci sie skupić na tym żeby uczciwie wykonac i skupić się na ćwiczeniu , a nie oszczędzać się po to aby mieć siły na wykonanie kilku , pozwala ci dać z siebie wszystko


HMB-Kraków - zgadzam sie z tobą , trzeba w końcu znaleźć swoją drogę i nią podążać , tylko jest małe ale , żeby tą drogę znaleźć trzeba mieć jakiś odnośnik , od jakiegoś punktu trzeba tą drogę rozpocząć - i w tym miejscu wchodzą te wszystkie podstawy i ogólnie przyjete zasady które muszą być wykonane zeby trenujący w póżniejszym czasie miał porównanie i wiedział że wybrał najlepsze rozwiąźanie -- także , własna droga , owszem tak , ale dla bardziej doświadczonych którzy przeszli już przez conajmniej wiekszość podstaw

co do superserii to powiem ci że działają wspaniale , ale to też zależy od organizmu bo mnie np. bardzo szybko wypalaja , po ok 6 tygodniach musze zmieniać bo nic nie daja , ja wogóle to muszę co jakieś 4 tygodnie zmieniać wszystko , tak juz mam , ale uważaj z nimi , łatwo przegiąć -- aha , bardzo polecam też pewną operację mianowicie podstawę treningu HIT , wybież sobie po 1 ćwiczeniu na każdą grupę , ułóż je wedłóg antagonistego położenia , co w rezultacie wyjdzie jak superserie , czyli tak - klatka - grzbiet - barki - biceps - triceps - nogi , możesz je złożyć w superserie , i na każde ćwiczenia rób 2 jedna po 5 powtórzeń , część siłowa , i drugia seria po 8 powtórzeń , czyli seria masowa , daj z siebie wszystko , i nastepny trening zrób dopiero wtedy jak odpoczniejsz , zakwachy zejdą , zregenerujesz się i znów to samo , naprawde super -- to moja propozycja


niekwestio - niestety jedyne co mi sie podoba to twój avatarek , nie powinieneś tak robić ponieważ , oprócz zmeczenia mięśnia nad którym pracowałeś jest jeszcze ogólne zmęczenie organizmu i wyczerpanie zasobów energi które na odnowienie potrzebują conajmniej 24 godziny , dlatego jeśli chcesz robic na treningu jedną grupę , to powinieneś pomiędzy treningami dać dzień wolny , bo inaczej sie przetrenujesz , na razie może tego nie odczuwasz ale to sie kumuluje i jak cię stagnacja i przetrenowanie dopadnie to , pamietaj ze odpoczynek powinien byc relatywny do pracy jaką wykonałeś , bedziesz nieżle się musiał kurować
dlatego albo inny podział , zalecam ten co Ruhl napisał , albo dzień wolny pomiedzy pomiędzy treningami w twoim planie

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
taki jest dobry na bic z tricem

pon: barki tric bic
wt: nogi (Brzuch)
s-
cz: klata (brzuch)
pt: plecy

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
podaj w jakie dni tygodnia bys planowal robic kazdy z tych treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3266
Onkelfaka: dzieki, ale moze jakas inna konfiguracja, bo nie chcę robić barków, tricsa i bica na jednym treningu. To dla mnie za dużo jak na jeden trening...

****master: nie mam zaplanowane dokładnie co w który dzień... Jest mi to obojetne... do tej pory ćwiczyłem tak jak mi podpowiadał organizm... A jak proponujesz zrobić?

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no jesli bys podal w jakie dni to by wypadal akzdy dzien to moze cos by wyszlo (choc tak sobie) bo jak po sobie to wiekszosci nie ma sensu nie zreeruja sie wczensiej zrąbane miesnie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
T_o_m_e_k ja na twoim miejscu to bym nie wybrzydzał tak bo jeśli chodzi o ćwiczenie bic i tri w superserii to zbyt wielu opcjii nie ma

ten twój pierwszy plan co podałeś to o kant dupy rozbić całkowite dno, ten drugi co podałeś to też zresztą nie lepszy

ja swego czasu trenowałem tak :

poniedziałek = klatka + plecy ( w superserii )
środa = barki + nogi ( tu normalnie )
piatek = biceps + triceps ( w superserii )

efekty były dobre a nawet powiem swietne - taki to efekt superserii

moim zdaniem taki bedzie najlepszy

narqua



Zmieniony przez - theREDevil w dniu 2004-07-01 18:31:07

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
red robilem identyczny trening i nie bylem zadowolony ,w moim przypadku superserie sprawdzaja sie wprzypadku lapek ale nie wprzypadku duzych partii...bicka mozna dolaczyc do tricepsa i klatki i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
mówie , dla każdego coś innego działa , ale spróbowac może przynajmniej będzie wiedział że na niego to nie diała

no ale tak jak mówisz może też zrobić tak

poniedziałek = klatka + biceps + triceps
środa = nogi
piątek = barki + plecy

ale tu też barki z plecami to też nie za ciekawe wyjście , ale kto wie

zresztą nawet tego co robiłem - co opisałem wyżej - 2 raz bym nie zrobił bo teraz widze jaka to głupota była

wogole jeśli masz zamiar autorze robić mase to 2 razy w tygodniu miesień nie za dory pomysł to jest
1 raz w tygodniu krótko , intensywnie i styka z poodzeniem

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3266
no tak juz bardziej mi pasuje dzięki, sog

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
jaki sog przecierz abona nie masz

zresztą nie o sogi chodzi

niech ci na zdrowie idzie

jakby co to pytaj

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3266
****... faktycznie... kiedys moglem dawac... nie wiedzialem ze to zmienili :) ale mimo wszystko dziękuję za pomoc.

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak robic biceps aby nie urosly barki?

Następny temat

Boks

WHEY premium