SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bez diety, bez siłowni..

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Frustrację, że Wam nie idzie, a komuś tak, wyładowujcie gdzie indziej.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4760
Ja tam mu wierzę, ale fotki pewnie zrobione po treningu na pompie, a tak to każdy wygląda dużo lepiej niż "normalnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Koniu to nie frustracja...lecz glupie usprawiedliwianie -> Siebie, wlasnego treningu i tego czego nie zrobilem a moglem podczas paru owocnych lat ciezkich ćwiczen w porównaniu do chwilowego blysku jakim sa fotki mezo bez stazu na formu....

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu mów za siebie-ja nadal nie widze tam żadnych rewelacji w jego sylwetce .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
j/w choc nie ujmuje to esetetyki w sylwetce autora (przynajmniej narazie)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19721
Jak na ten okres cwiczen bardzo dobrze. Ale w barach wasko jak w dupie

Kto ku wielkiemu zmierza , na małe się nie oglada.
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
_zwierzu_

dokładnie tak jest jak piszesz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale powiedzcie m co w nim takiego nadzwyczajnego??Bo ja tam czegos specjalnego nie widze . Tak jak pisałem zdjecia były robione pdo rzóznym kontem i zabawa z oswietleniem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9764
"kontem rorznym" pod różnym kątem w fire foxie jest opcja sprawdzania bledow ;) A co do autora postu to sylwetka estetyczna ale czy z niego taki mezo to ja nie wiem.

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
heh pełno ryja godo ze to niemozliwe.. ale przecież on nic nie pedzioł o sobie jak wyglondoł 3miechy wczesnij moze mioł niewiele mniejsze łapy i klata.. a przez te pompki i hankla sie trocha zbił.. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17lat- zmiana? -5 miechów +miesiąc w domu

Następny temat

MORII 17 lat fotki

WHEY premium