SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bez diety, bez siłowni..

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
coraz lepsze tematy, coraz lepsi ludzie i coraz lepsze bajki wymyslają... takie osoby powinny byc banowane!

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
bez przesady ze ****a mamy tu ludzi ktorzy wystarczy ze raz podniosa hantel i juz maja wieksza lape o kilka cm nie wierze w takie gowna bo polowa takich jak ty to juz dawno powinna byc zauwazona przez sponsora i miec tytul mr.o.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21850
decos wymien mi chociaz jednego któremu łapa urosła pare centymetrów po jednokrotnym podniesieniu hantla. połowa takich jak on powinna miec tytuł mr.o ?? no skoro tak twierdzisz. Do autora: trenowałes wczesniej jakies sporty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4004
anarchaiste mozecie zbanowac bo on ma jakies kompleksy

TARCZYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
ja kompleksy?? popatrz w mój profil, zero kompleksów

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
ale niektórzy głupoty tu piszą. gośc jest szczupły i ma estetyczną sylwetke zamiast wiszącego bębna zarysy klatki i wydaje mi sie że tu siedzi banda chudych 50kilowych 14-15latków którzy twierdza że bez cwiczeń nikt nie może wyglądac lepiej od nich, znam ludzi dużo wiekszych silniejszych bezcwiczeń, mój wujas ma 190wzrostu i waży setke przy masywnej klatce i szerokich barkach pewnie byście go wyśmiali bo przecież musiał tony koksów brac (a z tego co wiem to używa sobie tylko zmrożonej wódy i cwiczy grajac w siate z kolegami żeby nie byc grubasem)
pozdro dla myślących

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2009-01-27 19:05:55

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
oceniając sylwetkę - jest dobrze.ze 5 kg mięcha więcej i będzie bdb

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5723
Jak dla mnie to będzie jakaś nowa reklama Olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
,,...to taka sama prawda jak to , ze Franc mial strzelac do Papieza..,,

SOG

mojego sąsiada brata siostry męża syna kolegi ojciec podobno jedną pięścią domy wali a jedną garścią 3 dęby wyrywa do tego ma pyte co powala na plecy kosmite i jak wali bąka to tak długo się błąka aż komuś przyfasoli z bani że sie chłop otumani

co za bzdury tutaj to masakra ..
btw popieram hasło że "jeden na milion" już się kończy a za pare lat polska kadra rozyebie wszystkich olimpiaków w drobny mak i pokaże jak to sie robi u nas na manhattanie bo jak jeden z drugim wezmą sie za siłownie a potem tej paszy podjedzą co to w tych sklepach dla karków sprzedają to sie okaże że biegają jak jelenie pływają jak delfiny a potem pewnie polecą jak orły

edit.

motyla noga bym zapomniał pozdrawiam serdecznie w imieniu swoim jak i sołtysa i życzę dalszych postępów w pompowaniu , drążeniu i hantlowaniu..

polecam trening hannibala "nie tylko dla orłów"

http://pl.



Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-01-27 21:00:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mico sog za to . Zdjęcia zroobione pod różnymi kontami zabawa z oświetleniem i wszytsko w temacie .Poza tym , nie obniżajcie poziomu forum takimi tematami .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17lat- zmiana? -5 miechów +miesiąc w domu

Następny temat

MORII 17 lat fotki

WHEY premium