SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjęcia naszych siłowni

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144


Proponuje abyście wrzucali tutaj zdjęcia swoich "piwnicznych" siłowni, albo klubów do których chodzicie niedługo ja sam umieszcze zdjęcia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
dobry pomysl... niedlugo moze bede mogl zrobic mala sesje na moich piwnicznych smieciach

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Można by to nawet podczepić, tylko nie chce Cichemu się wtrącać w dziale, ale dobre by to było.

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Narazie nie bede podczepial...
Niech wpierw ktos cos wrzuci,bo tak to troszke bez sensu

-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772


Dobry topic sam miałem taki założyć bo mam zdjęcia mojej siłki na kompie . Znajduje się ona w budynku w którym kiedyś był warsztat. Trochę trzeba było włożyć wysyłku żeby pomieszczenie to wyglądało w miarę estetycznie. W siłce mamy gryf łamany ,prosty ,trochę odważników do gryfu ,krzesełko (które służy za ławeczkę) ,Atlas , rowerek , drążek ,sztangielki. Na pierwszym zdjęciu moje malowidło na ścianie tzw. Graf

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772


Przydałby się abonament Następne zdjęcie prezentuje widok na atlas ,szafkę , i następnego ,,ludzika" na ścianie (ma fajne muły ale zdjęcia wyszły za ciemno i nie widać). Dodam jeszcze że mamy piecyk który nie działa (narazie jest brardzo zimno bo to pomieszczenie nie jest połączone z żadnym domem).

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144
Super gratuluję pomysłu!!!
Fajne grafy na ściana szczególnie Dżony Brawo
Dawajcie więcej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772


Tutaj pod trochę innym kątem .Ćwiczymy w niej już od czerwca a pomalowaliśmy w sierpniu .

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772


Jak narazie to wszystkie zdjęcia może jeszcze coś znajdę . Na tym zdjęciu widać mnie przy robieniu setki na biceps


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
OK !
SG musi byc !
Temat juz podwieszony...

-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakoś w przeciągu tygodnia do dwóch może załatwię fotki swojej siłki, która mam w domciu
Jedynie co mam to hankle i sztangę z obciążeniem + ławeczka własnej roboty. Może coś więcej skombinuje z czasem. Pozdro Michał spox siłka.

Kiedyś będę taki jak Hubert Olborski
S.P.E.C.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Battle-Zone

Następny temat

Moj brat

WHEY premium