Kolejna młoda osoba opuściła nas w tak młodym wieku. dwa tygodnie temu zawodowy kulturysta Luke Sandoe również odebrał sobie życie (w wieku 30 lat).

Czytaj wiecej: Nie żyje młody kulturysta Luke Sandoe.

Luke Sandoe zostawił dwoje pięknych dzieci, 15-letnią Louise i 8-letniego Leo.

Problemy Luke'a Sandoe były znane jego najbliższym przyjaciołom, ale nigdy tak naprawdę nie ujawnił swoich problemów poza swoim bliskim kręgiem przyjaciół.

Teraz podobny los podzieliła zwyciężczyni Jay Cutler Classic Figure Mikayla Kingman. Mikayla miała zaledwie 23 lata.... Dzień wcześniej na swoim Instagramie napisała...

„Życie nie potrzebuje filtra nawet w najciemniejsze dni”

Niestety nie raz zdarzało się, że nawet sportowcy będący u szczytu kariery, podejmowali podobne decyzje, inni zaraz po jej zakończeniu.

Ta kolejna tragedia pokazuje jak dużą presję czują niektórzy z nich. Czasem tylko ułamek sekundy zajmuje podjęcie decyzji, która kończy życie.

Obecna sytuacja z koronawirusem, nie pomaga ludziom walczącym na co dzień z demonami w swojej głowie. :(

Komentarze (10)
ziomus123

Przecież nie koniecznie chodziło o presję. Równie dobrze może była szantażowana czy coś. Więc skąd takie domysły?

0
Bull

Taka sugestia padła w zagranicznych mediach. "Jeśli chodzi o Mikaylę, ta wiadomość jest szczególnie tragiczna, biorąc pod uwagę jej wiek. Oczywiście trudności związane ze zdrowiem psychicznym nie znają ograniczeń wiekowych"

1
rudek111

Kontrolowane samobójstwa mówi wam to coś? Wszyscy jesteśmy sterowani na całym świecie i o tak żebyśmy o tym nie wiedzieli. To wina ludzi którzy rządzą tym światem i nie wychodzą z cienia boją się, teraz padło na nią i nie miała na to wpływu.chcialem tylko pokazać dlaczego nie miała wpływu na to że to zrobiła.

3
Bull

nie ćpaj

6
pawel39

jak dać minusa rudek111?

0
pavlog89

może przez ciebie to zrobiła ..

0
AdamZx

Politycy powinni siedzieć za to co zrobili ,zabronili ludziom dostępu do świeżego powietrza,słońca uprawiania sportu i kazali nosić jakieś idiotyczne maseczki a to takie proste rzeczy wpływają na samopoczucie zdrowie i często odrywają od innych problemów ,sam zacząłem podupadać psychicznie na zdrowiu a co dopiero zawodowcy

2
rudek111

Akurat Bull jestem pokonałem nałogi oprócz przedtreningowek raz na parę dni za to Tobie ciężko jest zrozumieć coś czego nigdy Ci nie tłumaczono....
https://youtu.be/LuA_59T9Mjg 

0
paul123

Dopiero 23 lata a na instagramie oferowała się jako trenerka online, do tego zamieszczone pełno haseł motywacyjnych. Chyba nigdy się nie dowiemy co było powodem.

0
Possible

Pewnie depresja. Chociaż ja nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie popełniają samobójstwa. I tutaj jeszcze tak młoda osoba, śliczna dziewczyna, dbająca o swój wyglad. Albo Sandoe, zostawił dzieci, rodzine, ludzi którzy go kochali. Zrobił im wielką krzywdę..Depresja ciężka choroba, ale można się z nie przecież wyleczyć.

1