SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(tu_wpisz_wybrany_przez_siebie_temat) NOWY SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109062

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13795
spadam, w koncu sie za obiad musze wziąć a potem trzeba cwiczyc ;) jeszcze raz dzieki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029


To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
emilys
mi chodzi i tak tylkoo liste bo wszystko ściagam z chomika :P a że mam za darmo to moge ściagać ile chce :P


dobry serwis ze spisem seriali i opisami itp.
to hatak.pl
Dużo aktualności na temat seriali.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Jakby któraś zajrzała i wiedziała. Będę wdzięczna za odp - jaki okład (ciepły, czy zimny) powinnam użyć na lekki ból barku (nie wiem po czym, możliwe, że po ćwiczeniach na macie) i lekko obolałe ramiona (albo źle spałam, albo po wczorajszej siłce). Mam takie okłady - do lodówki, albo mikrofali, ale zgubiłam instrukcję. Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
weź poprawkę na to, że mam wiedzę ograniczoną, ale podzielę się tym co mi pani doktor raz powiedziała: "na nagły, świeży uraz - okład zimny. na przedłużającą się kontuzję - ciepły".
Na mój prosty rozum jeśli nie stało się coś przed chwilą to wychodzi na to, że ciepły.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Dzięki - tak myślałam, bo jakoś wydaje mi się, że powinnam rozluźnić, czyli rozgrzać. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziewczyny mam problem gdzie mogę zobaczyć prawidłowe wykonanie tego ćwiczenia, Wyskoki z dotknięciem kolanami do klatki piersiowej .Jakoś nie mogę nigdzie sie dokopać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
tu masz pokazany skok na skrzynię
robisz ten sam ruch co laska na samym przodzie - ale bez skrzyni
skaczesz ciągnąc kolana jak najwyżej




Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-11-28 14:29:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie o BTW

Następny temat

Sisi chce wyglądać lepiej, najlepiej

WHEY premium