SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(tu_wpisz_wybrany_przez_siebie_temat) NOWY SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
No na mnie jabłka często działają rozdymająco

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
A ja nie wiem dokładnie, jak na mnie działają jabłka same w sobie, bo nie przepadam za nimi. W tym roku może ze 2x jadłam jabłko i to raczej jako dodatek do czegoś.

Wyjątek stanowi szarlotka - tę to mogłabym wcinać cały czas, ale wiadomo - cukier. Muszę wymyśleć jakąś Ladiesową alternatywę.

HM - na święta pokombinuję z płatkami owsianymi, odżywką, jajami i mąką z orzechów włoskich.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-11-17 20:22:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Al3ktra.. Coś mi się świeci w głowie że dziewczyny moczyły strąki całą noc i potem gotowały w świeżej wodzie.. Podobno nie wzdyma. ja nie próbowałam osobiście bo nie cierpię strączkowych..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Tak z ciekawości - do Dziewczyn z burpee-czelendżu - ile Wam te 75 sztuk zajmuje?

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Corum
Al3ktra.. Coś mi się świeci w głowie że dziewczyny moczyły strąki całą noc i potem gotowały w świeżej wodzie.. Podobno nie wzdyma. ja nie próbowałam osobiście bo nie cierpię strączkowych..


Ja tak zawsze moczę, później myję je, wymieniam wodę i gotuję. Przyprawiam też imbirem, zioła prowensalskie, ale i tak nic to nie daje. Cierpię później przez kilka dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Też moczę, wodę zmieniam, nawet próbowałam z dodatkiem octu, ale nie pomogło. Raz mnie wzdyma i umieram, a na następny raz jakoś przechodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Porando... Jak tam - smakowała jajecznica na masełku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Bry :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie o BTW

Następny temat

Sisi chce wyglądać lepiej, najlepiej

WHEY premium