SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(tu_wpisz_wybrany_przez_siebie_temat) NOWY SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108986

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
motywacja jest cały czas w środku - i niekoniecznie jest to filiżanka nie obraziłabym się gdybym wyglądała jak chociażby pani na moim avatarze (wkracza sfera marzeń )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
każda dodatkowa motywacja się przydaje w ciężkich chwilach ;) wszystko kwestia czasu - mam nadzieję, bo też tak chcę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
mnie na ziemię sprowadza ból po wczorajszym treningu a jutro najgorszy uh. Musze być masochistka, bo to uwielbiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
jak większość tutaj ;) mnie bardziej małżonek przeraża, bo on jakieś sadystyczne objawy ma - bardzo go cieszy jak się męczę i jeszcze pilnuje co by lipy nie było :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
mój sam zaczął ze mną ćwiczyć a sadystyczne zapędy ma trener na siłowni ;D w ostatnich seriach już ledwo kontaktuje co on w ogóle mówi a ten dalej "dalej, jedziesz! plecy równo! po piszczelach!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
ooo zazdroszcze trenera, u mnie na siłowni niestety niezbyt kumaty i reaguje tylko wtedy jak ktoś już na prawde tragicznie coś robi. Mój jest moim trenerem i próbuje mnie poprawiać i zawsze pilnuje :) tylko on też jest samouk, ale po sylwetce widać, że dobrze mu to wychodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
fajnie masz;) pomoc treningowa 24/7 ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
tak i to super motywuje - wspólne treningi, to samo jedzenie ( oczywiście porcje inne), zdecydowanie łatwiej jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
u mnie też bardzo podobnie je nie mamy problemu co zrobić do jedzenia jak u siebie jesteśmy oboje liczymy miski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
no to jest świetna sprawa :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie o BTW

Następny temat

Sisi chce wyglądać lepiej, najlepiej

WHEY premium