SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(tu_wpisz_wybrany_przez_siebie_temat) NOWY SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
i karki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
choroba!!!!!!!
mnie bierze-dziadostwo idę w kimę póki mam możliwość -bez odbioru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jest już późno więc.....
Na dobranoc:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
Kwoka, czemu ty jeszcze nie śpisz? dłuuugiej nocy i mocy na treningu jutro! ja już znikam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nowy trening mam

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Bry :D Kasia nowy i widzę po minie , że Ci się podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jakieś pokłady nadziei się we mnie obudziły :) w piątek albo endo mi powie, że ze mną wszystko w porządku i mam zapyerdalać, albo mi przepisze jakieś tabletki co mnie naprawią, w niedzielę nowy trening, może to być wreszcie początek jakichś zmian.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
wstąpiła w Ciebie moc Kasia , bo ja tu wpadam jak burza czasem i widziałam , że u Ciebie zastój jest, kortyzol pamiętam, ale i o tarczycy mowa była. Dobrze kojarzę? Bo ostatnio nie ogarniam rzeczywistości i nie chciałabym palnąć jakąś "życiową mądrością".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja dopiero badania zrobiłam i się dowiem jak to wygląda lada dzień. ostatnio pół roku temu miałam wyniki "w normie" (na granicy) to mnie jeden endo wysłał do domu a drugi lekarz (nie endo) zalecił to wyleczyć naturalnie i lada dzień zobaczę co ja przez te pół roku osiągnęłam naturalnie.
a zastój jest i to dość długi, pomijając, że mi na redukcji jak na razie 5kg przybyło.
życiowe mądrości zawsze w cenie ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Ty masz podobną sytuację jak moja koleżanka - je wzorcowo, zapierdziela niesamowicie, bo jest instruktorką jogi, do tego zapalony ogrodnik i siłowni też nie omija, a u niej takie samo użeranie się z wagą. Przy czym ona jest hashi. Oby Ciebie to ominęło, bo jak z nią rozmawiam czasem to mam wrażenie, że cały organizm się sypie, nie mam pojęcia skąd laska bierze siłę na to wszystko co robi.

Zmieniony przez - Vowthynowa w dniu 2013-11-20 07:48:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie o BTW

Następny temat

Sisi chce wyglądać lepiej, najlepiej

Wiecej