SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(tu_wpisz_wybrany_przez_siebie_temat) NOWY SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
zeskanuj mi dowód osobisty z łaski swojej.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
TaDrugaKasia
za to koty mają fajną funkcję unieruchomienia. położysz na podłodze gazetę lub karton to przyjdzie i zajmuje tę wyznaczoną przestrzeń, bo podłoga to lawa a karton to statek kosmiczny.



Niekóre psy tez tak mają. Jak lezy materiał na podłodze to jest to kocyk. Skoro człowiek połozył kocyk, to po to, zeby pies na nim usiadł. Nawet jeśli a0 człowiekowi spadło pranie na podłoge, b) człowiek usiował przykryc jakieś nasionka w ogródku

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
deja vu
Niekóre psy tez tak mają. Jak lezy materiał na podłodze to jest to kocyk. Skoro człowiek połozył kocyk, to po to, zeby pies na nim usiadł. Nawet jeśli a0 człowiekowi spadło pranie na podłoge, b) człowiek usiował przykryc jakieś nasionka w ogródku

przecież człowiek widział co robił dając kocyk, to czemu potem zmienia zdanie :>

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Cześć dziewczyny
Mój kot to zawsze kładzie się wieczorem na mojej poduszce.. Jak włażę do wyrka to zaczyna tak ekstatycznie mruczeć że jestem ugotowana w jednej chwili i nie mam sumienia go wyganiać..
Wychował mnie i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No to popsułam ksero

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
cześć Corum

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Cześć Sforcia .
Widzę że masz talent...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja już wiem co sforcia kopiowała.
Corum - no, tylko kociarze zrozumieją kociarzy ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
TaDrugaKasia
ja już wiem co sforcia kopiowała.
Corum - no, tylko kociarze zrozumieją kociarzy ;)


W obydwu przypadkach:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
TaDrugaKasia
ja już wiem co sforcia kopiowała.





TaDrugaKasia
Corum - no, tylko kociarze zrozumieją kociarzy ;)


Niezaprzeczalny fakt

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie o BTW

Następny temat

Sisi chce wyglądać lepiej, najlepiej

WHEY premium