SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(tu_wpisz_wybrany_przez_siebie_temat) NOWY SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
"obiad" to posiłek po pracy

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
agataq
obiad... gdy w każdym posiłku człowiek je mięcho ryż i warzywa... słowo obiad jest już mało adekwatne


Fakt
u mnie się dziwią jak ja mogę na śniadanie jeść mięso i kaszę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20963
agataq
obiad... gdy w każdym posiłku człowiek je mięcho ryż i warzywa... słowo obiad jest już mało adekwatne

Racja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
mi jak się miska skończy wcześnie, to nie mogę zasnąć. chciałabym mieć niezjedzone obiady o 19.40. To znaczyłoby, że mam jeszcze kolację przed nynaniem

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ja już zeżarłam co miałam
do rana post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
sforcia
TaDrugaKasia
ja na ten przykład jeszcze obiadu nie jadłam :)


ja właśnie zjadam KOLACJĘ






ale ugotowany kalafior czeka w pudełku na ewentualny napad głodu.... pewnie za godzinę

ja kolację poprawiłam kalarepa, i cos czuje, ze tez kalafiora musze gotowac na wieczór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja nawet nie myslę w katergoricha obiad, kolacja... ja myslę POSIŁEK!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
jakbym jadła warzywa nie byłabym głodna, ale warzyw nie lubię w większości. Ale co tam, na razie nie liczę, nie ćwiczę i nie jest to regeneracja

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Hasa ja tak samo

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
deja vu
jakbym jadła warzywa nie byłabym głodna, ale warzyw nie lubię w większości. Ale co tam, na razie nie liczę, nie ćwiczę i nie jest to regeneracja

deja a Ty wiesz, ze jak jem cukinie to myśle o Tobie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie o BTW

Następny temat

Sisi chce wyglądać lepiej, najlepiej

WHEY premium