SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(tu_wpisz_wybrany_przez_siebie_temat) NOWY SPAM :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109214

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Julinka - jeżeli nie jeździcie na nartach, to tak jak napisałam wcześniej - możecie jechać do term w Bukowinie, Białce albo Szaflarach (ja lubie te ostatnie, jak masz multisporta to masz godzinę w ramach karty), polecam rano bo potem tłok. Jeżeli chodzi o samo Zakopane, to jeżeli będziecie mieć miejscówkę poza miastem, proponuje jechać na Gubałówkę przez Ząb (najwyżej położona wieś w PL, widoki gwarantowane), u górala zostawić samochód i przejść się na samą górę (kawałeczek), potem zjechać sobie na dół, połazić po Krupówkach, iść pod skocznie - obiad w Bąkowej Zohylinie (są dwie wyguglaj sobie), a potem z powrotem wjechać na Gubałówkę i wrócić po samochód. Jeżeli będziecie mieć czas, polecam podjechać na Słowację przez Jurgów i jechać do jaskiń albo do Tatralandii, albo do Starego Smokovca. Nie kupuj oscypków pod Gubałówką albo na Krupówkach bo to już nie są oscypki, prawdziwe są od maja do września. Hmm, co jeszcze - w Zakopcu jest jeszcze aquapark ale nie testowałam.

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Vredotaa no ja do aqa no to do Bukowiny pojadę na pewno ,W Zakopanym też w aqa byłam i sie pluskałam w wodach termalnych w tym jednym basenie na powietrzu.
W Zakopcu byłam już kilka razy i wolę tam jechać jak jest ciepło zima to jest bleee zimno ciężko chodzić gdzieś .
Ale jaskinie po Słowackiej stronie no może dadzą się teściowie skusić . Jedziemy z 7 letnią niunią więc jesteśmy że tak powiem ograniczeni .
A i wybieramy sie do Częstochowy ,pomodlić się i pozwiedzać
i mam chęć na Wieliczkę po drodze ale nie wiem czy kogoś namówię .
Dodam że jest to mój pierwszy wyjazd n a odpoczynek po za dom od 5 lat .
DZIĘKI WIELKIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
kama_80 też tak myślałam,że zrobie, ale w sumie nie mam nawet jak się bronić. Argument - to dziurki to za mało? nie podziałał. Niestety za nieuwagę teraz słono trzeba zapłacić.

Jak mi powiedział ile to i przed oczami lista rzeczy, które można by sobie zafundować. Ale i tak to promocja jest Po 7 dniach chcą 262 zł
Toż to kradzież w biały dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
julinka39
Vredotaa no ja do aqa no to do Bukowiny pojadę na pewno ,W Zakopanym też w aqa byłam i sie pluskałam w wodach termalnych w tym jednym basenie na powietrzu.
W Zakopcu byłam już kilka razy i wolę tam jechać jak jest ciepło zima to jest bleee zimno ciężko chodzić gdzieś .
Ale jaskinie po Słowackiej stronie no może dadzą się teściowie skusić . Jedziemy z 7 letnią niunią więc jesteśmy że tak powiem ograniczeni .
A i wybieramy sie do Częstochowy ,pomodlić się i pozwiedzać
i mam chęć na Wieliczkę po drodze ale nie wiem czy kogoś namówię .
Dodam że jest to mój pierwszy wyjazd n a odpoczynek po za dom od 5 lat .
DZIĘKI WIELKIE



Julinka, nie ma sprawy - to moje okolice więc z chęcią pomogę :)

Jaskinia lodowa na Słowacji jest za..sta - mozesz bez problemu z małą jechać, tylko ją ciepło ubierz. Ostatnio jak byłam, to były tam nawet mniejsze dzieciaczki. Idzie sie z przewodnikiem, jest ładnie oświetlone, nie trzeba się schylać iść na kolanach ani nic.

Wieliczka oj tak :) polecam. Jakby był problem z biletami to w Bochni też jest kopalnia soli, mniejsza ale całkiem fajna i nie tak bardzo oblegana. AAA, jakby wam się chciało to w Chrzanowie jest browar Tyskie - przyjemna wycieczka, zwłaszcza dla Panów, w cenie biletu jest degustacja no i jak już tam byście pojechali to koniecznie do Pszczyny na Zameczek i później na gęś do knajpki która jest na przeciwko :) (ale się rozmarzyłam) :D

Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-11-29 09:10:41

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
To te 18x to juz po 30 % zniżce? Kuzwa. Mów gdzie lepiej jechać z własnym rowerem :) niz korzystać z komunikacji. Swojską droga wczoraj dumalam jak to jest ze bilet 10-cio dniowy musisz odbijać wiecej niz 1raz. W Pozku odbijasz tylko raz i jeździsz 10 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dzięki za cenne rady .Aby towarzystwo chciało skorzystać

A powiedz gdzie w okolicach Zakopca można coś dobrego zjeść .
A może Geslerowa robiła rewolucję :)
Koło niedzieli będę wiedziała gdzie mamy kwatery to się na priv odezwę coś może polecisz .
A tak z innej beczki to w górach już zima w pogodzie słyszałam a u nas w Lublinie słoneczko i sucho
Nie lubię zimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
kama_80 - dziesięcioprzejazdowy taki pasek co się zgina :D i przekombinowałam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
julinka39
Dzięki za cenne rady .Aby towarzystwo chciało skorzystać

A powiedz gdzie w okolicach Zakopca można coś dobrego zjeść .
A może Geslerowa robiła rewolucję :)
Koło niedzieli będę wiedziała gdzie mamy kwatery to się na priv odezwę coś może polecisz .



Julinka a jak będziecie jechać? Napisz mi mniej wiecej trasę to pomyślę :)

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Delfinka, w Krk są iluś tam godzinne i max na 7 dni i też się raz tylko kasuje. Macie ciekawe wynalazki :F

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
Nie ciekawe...a ułomne. Ja z moimi telepiacymi sie łapami miałabym w tramwaju szukać poprawności dziurek na bilecie. No juz to widzę. Ha w Pozku ma wejść projekt o nowych karach za jazdę bez biletu. 40-to krotność najmniejszego bilety a ten najmniejszy normalny to 2,8 . Kara bedzie bolesna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie o BTW

Następny temat

Sisi chce wyglądać lepiej, najlepiej

WHEY premium