SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- MR. OLYMPIA 2011 ---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 299931

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Mahoney99 - widac ze koles naprawde jest ogarnięty.
Dobrze mówi. Jay byłby 12x Mr.Olimpia..
A jest 4x - wiecie ile to jest? on zna tajniki wszelkorakie.
Moze siedziec na dupsku i nic nie robic i bedzie bardziej wypakowany niz my razem wszyscy wzięci przez całe swoje zycie ostro tyrając.
Poprostu już ma dośc widocznie.Nalezy się mu szacunek.
THE GIFT moim faworytem i mentorem. pzdr

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
Na tej focie niewyraźnej Cutler miażdży - prawdziwy Terminator...

SKD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
jak Phil nie bedzie Mr.O to ja *******e takie zawody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23760
Phil - zdecydowanie najlepszy, Jay - zawiódł, Victor - Nie spodziewałem się takiej dobrej formy, Dennis Wolf - Bardzo groźny zawodnik (tak samo jak Vic) Kai - jakoś nie mam przekonania do niego. Ale nie ma co oceniać, Finał zapowiada sie cieakwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
Cutler nie dość że zalany to ten olej w lewym bicepsie wygląda żenująco... co za dno...

Mam nadzieję, że nie będzie za to w top 3...ale znając te zawody to będzie 2 i to jest smutne...

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
Też jestem za Philem. Taki wąski facecik zrobił z siebie prawdziwego mistrza. Należy mu się jak nic zwłaszcza za sylwetkę i jakość umięśnienia. Owszem klatka wąska - najgorsza chyba na tym porównaniu, ale to nie kwestia umięśnienia... co tylko potwierdza rozmiar przemiany.

SKD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Jay ma paskudny brzuch, krzywe kostki i wielka talia

nasz Robert wyglada bardzo dobrze! za rok ma szanse na top 10 jak wszystko bedzie szlo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Jay ewidentnie coś zaYebał i to widać.
Nie oznacza to jednak, że Ci z nas, którzy dostrzegają pod skórą "Kujawskiego" i grudkę, nie szanują gościa, lub próbują mu coś odebrać. Swoje osiągnął, ale teraz spierd o l i ł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
yates po eliminacjach:

just back from Mr O prejudge.....Phil Heath is a winner by a mile...looks like the judges may have Jay in 2nd but i had him 3rd or 4th..condition off...very noticeable huge bruise on left bi, left delt atrophy and right quad much smaller than left..Phil looks great, only one in real condition..my call...phil, kai, jay, victor, wolf, dexter...lets see what happens tommorow!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
czyli Yates typował tak jak ja hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art Artwood nie zyje

Następny temat

FOTO RELACJA z konkursu Mr. Olimpia 2011

WHEY premium