SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- MR. OLYMPIA 2011 ---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300476

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
ja bede wrzucał prosze nie pisac ;)

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11668
Kiedy i co dokładnie Jay zerwał? Lewy bic poszedł? O tym nie słyszałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8923
Wg mnie po prejudging:

1. Phil
2. Jay
3. Kai
4. Vic
5. Dennis
6. Dex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294






















Jay Cutler

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
dead_LIFT Sog tak właśnie domyślałem się bo było by tak trochę bez sensu jakbyśmy po prejudingu już 100% top 6 np. znali. Tak btw jestem zdziwiony czemu Rockel jest w 2 calloucie. Jak dla mnie miał napewno lepszą formę od Dexa i Martineza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
















Dennis Wolf - bardzo dobra forma

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Jay- porażka. Bezkształtna kupa mięsa, wycięcie nie takie dobre jak rok czy 2 lata temu, w dodatku lewe ramie całe sine i z nienaturalnym szczytem. PHIL HEATH ! W końcu w tym roku jest bezkonkurencyjny, deklasuje rywali ! Ktoś pisał, że Piotrkowicz nie wyglądał źle biorąc pod uwage to, między kim wychodził. A ja sie pytam gdzie miales oczy, drogi forumowiczu ? Piotrkowicz wyglądała jakby nigdy nic nie wbijał w porównaniu do Phila !
Kai jak zwykle zalany :D Stawka zmiażdżona przez Phila, w końcu mój ulubiony kulturysta bezapelacyjnie powinien wygrać !

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 265 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1276
Jay wygladał całkiem niezle..ale ****a ten bicol... to jest jak z uwierającymi butami- chociaż niby wszystko ok ale cos cie cały czas w****ia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294



















Victor Martinez

GO HARD or GO HOME.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art Artwood nie zyje

Następny temat

FOTO RELACJA z konkursu Mr. Olimpia 2011

forma lato