SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- MR. OLYMPIA 2011 ---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 299789

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Wał z pszczołą został wymyślony chyba tutaj na forum? Czy ktoś naprawdę w ten sposób usprawiedliwał dziwną łapę Kloca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Chyba będzie tu musiał wpaść jakiś mod z banami bo normalnie sie nie da przetłumaczyć że tego już sie nie da czytać. Macie spam synthol to tam *******cie... Grings już wszyscy zrozumieli że masz rację wszyscy wbijają jutro wyślemy ci kwiaty i czekoladki z przeprosinami ale skończ już bo wiekszosc forumowiczów wchodzi tu zeby zobaczyc fotki i filmiki z zawodów, a nie dyskusje o SEO !!

Ja dzisiaj i tak nocke zarywam bo boks leci to sie nie martwie na którą godzinę

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Jaki boks leci i na jakim kanale?

O ktorej panowie na polski czas relacja i jak mozna to poprosze linka gdzie mozna o****ec.

Przepraszam za byc moze oczywiste pytania i z gory dziekuje.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 109 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32897
Relacja w internecie zaczyna się o 3:15 (około)

http://streaming.bodybuilding.com/2011-olympia-webcast/

Zmieniony przez - kacupl w dniu 2011-09-17 19:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Floyd vs Ortiz
Alvarez vs Gomez
Morelaes vs Cano
i kilka innych ;) o 4 sie zaczyna, a finały Mr.O pewnie koło 7

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 642
Nasz Robert ma za***istą formę tylko bicek dziwny zwłaszcza w 0.24 i 0.52 sekundzie na filmiku z 86 strony.Most muscular Dennisa Wolfa masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
o 3:15 to pewnie zaczna sie te baby tanczące a potem 202, ale jak dlugo im zejdzie to niewiem. jakbym podal komus na PW nr telefonu to moglby mnie ktos kilkoma sygnalami odbudzic ?? wiem ze wygodnickie ale pracuje i nie bardzo mam mozliwosc zarwania sobie nocki i czekania na final mrO. pomoze ktos?

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3886
Boks bedzie w nocy Floyd walczy,,z Ortizem,,polsat sport extra od 3 w nocy oprocz tego Alvarez,,walczy oraz Vargas mlody ze stajni Floyda,,aha oraz Erik Morales z Cano..Dla mnie Phil najlepszy na pre-judgingu.Piotrkowicz powinien sie znalesc w top 12 spokojnie licze na Top 10

,,.,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Ludzie, to normalne, że temat bicesa Cutlera jest tak szeroko omawiany... to dotyczy aktualnego (jeszcze) MR olympia, budzi kontrowersje, zainteresowanie itd i jest jak najbardziej na temat, a wszelkie fotki i filmiki można znaleźć na wielu stronach poswięconych BB.

Jeszcze co do samego Cutlera, zrobił na mnie wrażenie jedynie gdy wychodził.. było widać ze jest po rostu ogromny, ale gdy zacząl pozować caly czar prysnął.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art Artwood nie zyje

Następny temat

FOTO RELACJA z konkursu Mr. Olimpia 2011

WHEY premium