SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- MR. OLYMPIA 2011 ---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 299964

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Ja z Ciebie sie nie naśmiewałem po prostu napisałem tak bo mi sie nie spodobał jeden epitet, którego Ty użyłeś, że "pie..ole głupoty" bo można było to inaczej napisać i nie byłoby problemu. No ale nieważne wątpliwości wyjaśnione także pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388265
ustawcie sie gdzies nas gajnerka i przybijcie se pjone :)

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1932
W sumie tyle czasu po olympii a na bicu dalej ślad











Zmieniony przez - lidao w dniu 2011-09-22 21:57:43

Białystok 10iny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Panowie tak przeglądam neta i zastanawiam się, dlaczego nie było Evana Cantopiani'ego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1932
Właśnie, dobrze że przypomniałeś, też zdawało mi się że kogoś brakowało, wie ktoś coś o tym ?

Białystok 10iny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Moze sie osral?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
"Na tegorocznych mistrzostwach ten zawodnik był na ustach wszystkich. To wszystko niestety nie z powodu sportu ale dziwnie wyglądającego lewego bicepsa. Pomimo ciemnego koloru brązera, od początku widać było, że coś tam jest nie tak. W środkowym miejscu biceps było widać mocne zapalenie. Pod skórą pokazały się krwiaki. Na forach przede wszystkim pisano, że Jay wstrzyknął sobie synthol. No cóż, zawodnicy tej rangi jeżeli już, to stosują mało tej substancji. Częściej jednak można spotkać się z tym, że w takich nagłych sytuacjach stosują oni inne środki, które powodują krótkotrwałe zapalenie pod wpływem którego mięsień się powiększa. Już w czasie trwania Mr. Olympia mówiono, że Jay sam powiedział o swojej kontuzji bicepsa i jego naderwaniu. Krytyków na forum było wielu i nawet paru byłych zawodowców uznało wypowiedź Jaya jako bzdurę twierdząc, że wygląd jego bicepsa to efekt nieudanej iniekcji. Następnego dnia mistrzostw problem nie był już tak widoczny co było przeciwstawne teorii naderwania. Gdyby było to faktycznie naderwanie, to 24 godziny po nim, to nie tylko biceps ale i cała ręka byłyby zalane podskórnymi krwiakami. No cóż, trochę szkoda, że to właśnie Cutlerowi przytrafiło się coś takiego. W końcu to on zawsze był super zawodnikiem Mr. Olympia który podchodził do kulturystyki bardzo poważnie. Ta sytuacja jednak dobrze pokazała, że ostatnie 20 lat kulturystki niekoniecznie idzie w dobrym kierunku. Przyjrzyjmy się Jayowi ze sportowej strony. Przez lata zawsze gonił za Ronnie Colemanem. Wiecznie był za nim drugi. Kiedy w końcu udało mu się wygrać Mr. Olympia to zapewne był wówczas najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. To też jedyny zawodnik, który stracił ten tytuł ale potem go odzyskał pokonując Dextera Jacksona. Jay niekoniecznie posiada genetykę na super symetryczne i klasyczne kulturystyczne ciało. Jest szeroki jak drzwi stodoły. Od zawsze miał super nogi. Jego słabą stroną była talia. Była ona dopiero dobra, kiedy cała reszta zgadzała się w 100 procentach. W ostatnich latach jego nogi wyglądały coraz gorzej. Szczególnie przyczyniły się do tego kontuzje. W szczególności lewa noga z mistrzostw na mistrzostwa stawała się coraz mniejsza. Kiedy nogi się zmniejszają to talia wydaje się szersza. Nawet bez incydentu z bicepsem Jay zdobyłby tylko 2 miejsce. Jego ciało nagromadziło dużo wody co było wynikiem walki organizmu z zapaleniem. Do finałów miał czas, żeby to poprawić ale nie wystarczyłoby to nadal do tego, żeby pokonać Phila Heatha, który był na maksa skatowany. Jay nie dopracował detali, głębi i dobrego wyglądu pleców."



opis odnośnie Jay'a na Olympii 2011 (ze strony kulturystyka online)


EDIT:

MYTHMAN =>

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2011-09-22 22:06:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Centopaniemu sie dzieciak urodził chyba dlatego odpuścił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Aha, dzieki. Moze jestem sztywniakiem, ale wlasniej takiej odpowiedzi oczekiwalem.
Nie interesowaly mnie gdybanie na temat jego potrzeb i procesow fizjologicznych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
phil na 1 foto jaka klataniejedna dziunia by pozazdrościła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art Artwood nie zyje

Następny temat

FOTO RELACJA z konkursu Mr. Olimpia 2011

WHEY premium