SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- MR. OLYMPIA 2011 ---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300467

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
1. Phil Heath
2. Jay Cutler
3. Kai Greene
4. Victor Martinez
5. Dennis Wolf
6. Ronny Rockel

jedynie rockela nie przewidziałem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1776
Robert który w koncu, wiadomo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obejrzałem program dowolny Jaya- eksponuje ten biceps jakby to był powód do dumy. Żałosny, ja go nawet lubiłem, tzn doceniałem jego wielkość, wytrwałość i w sumie niezły wizerunek, pozwolił zrobić zdjęcie ze sobą bez najmniejszych problemów jak to bywa u innych ale po tej klapie facet niech ucieka ze sceny bo to nie konkurs sponsorowany przez Exxon Mobil.

Niech się przyzna, błędy popełnia każdy , szacunek wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
TOMINATOR. Straszne pierdoły wypisujesz. Jeżeli Jay miałby się przyznać, to czemu reszta nie? Przecież wszyscy tam równo ładują...

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
masz racje tominator ,widać było jak on specjalnie go eksponował tzn np przy klatce bokiem , bo do tricepsu to już się odkręcił na tamtą łapę .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
cutler ma się przyznać, bo w 1714 roku niesłusznie wygrał z Big Ronem. Nie wiedziałeś? przecież pan od rusztowań cały czas to powtarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
ku.rwa TOMINATOR zamknij ryj już wkońcu bo nie idzie tego czytać chce sobie spokojnie z rana poczytać o olimpi a jakiś przedszkolak niedorobiony sie podnieca i ciagle w kolko o 1 pisze rece opadaja normalnie a tak apropo to z mojego typowania top10 nic sie nie sprawdzilo jestem wielkim fanem jaya ale w tym roku musze przyznać iż phil miał dużo lepszą formę i należało mu się 1 miejsce. Tak poza tym to kai victor mnie pozytywnie zaskoczyli nie spodziewałem się takiej formy i że aż tak wysoko będą.Wolf bardzo dobra forma myśle że 3-4 powinien być. Dex nijaki jak zwykle. Brandon Curry i Freeman to już wogóle szok widziałem ich poza top15I największe rozczarowanie to Nunn i Rockel którego na 3miejscu widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732176
No i mamy nowego Mr.O, zobaczymy jak dlugo. Tak jak przewidywalem. Szkoda tylko ze inne opcji nie bylo.Rockel niesamowicie skrzywdzony, zaslugiwal na wyzsze miejsce. Wolf powinien w mojej opinii byc trzeci. Greene piaty/szosty. Japonczyk poza dziesiatka. Szkoda Piotrkowicza...

Zmieniam tytuly w tematach Cutlera i Heatha.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art Artwood nie zyje

Następny temat

FOTO RELACJA z konkursu Mr. Olimpia 2011

forma lato