SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- MR. OLYMPIA 2011 ---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 299938

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5901
ta, zwlaszcza, ze jego obwod ramienia w formie contestowej wynosi okolo 53cm


Zmieniony przez - Gringerss w dniu 2011-09-17 16:57:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
Pomysł dobry ale watpie w to zeby wszedł do zycia amerykanie lubia doping i ciezko bedzie to zmienic a jesli chodzi o odpowiedz dla anubis84 to powiem tak zawody a raczej zawodnicy sa ekstra przygotowani dla mnie najwieksze wrazenie zrobił wolf martinez i kai o phil nie mam co mowic bo to moj faworyt i wiekszosc podzieli moje zdanie ze forme ma rewelacyjna

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
Gringerss piszes to tak jakby to bylo malo:)

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3886


Mi sie podobal WETERAN DEXTER BO DOPIERO OBEJRZAŁEM 13NASTU PIERWSZYCH zaraz obejrze kolejnych,,Kai zalany,,ale szczyty bicepsów najlepsze,,Wolf bedzie w top 8 na bank,,Martinez myslalem ze bedzie lepiej wyrzezbiony,,Numer 13 Ben niezle do***any tylko za mały barki wąskie ale do***any niezle,,Freeman tez niezły,,Alves t ****a jakas proazka tak samo Burneika oni bedą poza top 15,,Dobra oglądam dalej nastepnych ,,Marcus Haley dobre kaptury,,Podobała mi sie sylwetka Dextera i zrobilem fotke

,,.,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
jay-niestety lekkie rozczarowanie, gdzie podziała się forma podobna tej jaką mozna bylo obejrzeć w 2009?

phil-bardzo mnie zaskoczył, super forma, wyraźna poprawa pleców i naramiennych, nawet juz nie rzuca się aż tak woczy ten wąski szkielet, kupa dobrego mięcha na sobie i super jakość, powinien w tym roku zgarnąć sandowa

kai- mam mieszane uczcuia, niby kontrola nad bebzonem o niebo lepsza, dzieki czemu talia wygląda na mniejszą a góra na szerszą, ale i tak widać że troche wody trzyma, zobaczymy jak jutro, ale top 3 raczej pewne

vic- super forma, mega poprawiona góra, troche się powiększył, tylko nogi odstają co prawda nei tak jak u jj, który ma patyczki przy mega potężnej górze, ale i tak rzuca sie to w oczy

dexter jak to dexter, forma jak zawsze bardzo dobra,sylwetka kształtna i przyjemna dla oka, ale na top 3 nie ma co liczyć, za mała masa niestety w porównaniu do innych gigantów

rockel- super forma, mega docięty, bez słabych punktów, imo najbardziej kompletny zawodnik, symetryczny i proporcjonalny, nogi jak dla mnie najlepsze z całej stawki, chciałbym go zobaczyc w top 3

wolf- bardzo dobra forma jak w zesżłym roku, powinien być w top 6

nasz robert- forma naprawde super, chyba życiowa, mam nadzieje że nie zostanie znów pokrzywdzony przez sędziów, bo japońca np bije na łeb, między cutlerem a heathem wcale nie wygladał tak słabo jak niektórzy przypuszczali

burneika- forma ok, myslałem że bedzie gorzej,tak jak np winklar rok temu, ale nei ma tragedi choć małe wąskie plecy w porownaniu do reszty stawki niestety go skreślają z pierwszej pietnastki, nasz robert pwoinien być duzo wyżej

brandon curry świetna forma, jak już ktoś wcześniej pisał najlepszy stosunek obwodu tali do barków, super sylwetka, ciekawe gdzie go uplasują

jj- kompletnie mi się nie podobają kształty tego zawodnika, szeroka talia, jakiś taki klockowaty, i nóżki jak zapałki, jedyne co mi sie w jego sylwetce podoba to klatka

troy- przy reszcie gigantów wyglada jak z kategori 202, estetyczna sylwetka ale rozmiarow brak

japoniec- niby forma fajna, ale sylwetka jakaś taka bez wyrazu, sam nie wiem co mysleć, moze dlatego że jakoś ci skośni mi nie pasują do bb, kojarzą mi się z brucem lee, wywijaniem katanami, smiesznymi krzykami a nie wielkimi mięśniami

a co do tego syntholu to szczerze zdziwiłbym się bardzo gdyby wśród tej dwudziestki był ktoś kto tego nigdy nei uzywał, to jest najwyższa półka w tym sporcie i oni zrobią wszystko żeby poprawić swój wygląd, nie boją się ładować ton insy gh i wszystkich mozliwych saa, to tego też używają, a czy to moralne i uczciwe to nie mnie to oceniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Chciałbym żeby jakiś z PROsów wydał książkę o tym wszystkim co się dzieje "za kurtyną" tego sportu. Bo na pewno chłopaki niezłe jaja odwalają.
Nie ma co czekać na odpowiedź Jay'a. Co on powie? Nigdy w życiu się do niczego nie przyzna.
"wielka gęba Jay" jak go określił Nasser prędzej poda wszystkich do sądu niż się teraz przyzna. Powie że coś naderwał i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
wariatooo podaj linka jak mozesz bo szukam jak mega burak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3886
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Panowie czy będzie gdzieś na żywo w tv retransmisja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
Nikt nie zwrócił uwagi na bardzo dobrą formę Kefalianosa. Moim zdaniem może być spokojnie w top8, ale nie wiadomo jak będą sędziować, ale forma na top8 chyba jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art Artwood nie zyje

Następny temat

FOTO RELACJA z konkursu Mr. Olimpia 2011

WHEY premium