SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- MR. OLYMPIA 2011 ---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 299933

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9484
też wtedy brali ale bardziej z głową, i to wyglądało ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
wydaje mi sie że teraz na mr olympia chyba jest sie za łatwo dostać , albo poprostu sedziowie patrza za bardzo na masę , kiedyś zawodnicy wychodzili z pełną klata i ładną talią a teraz wiekszość to zmasowane kolosy . Wszystkie sie zaczeło od Doriana Yatesa on zapoczątkował erę wielkich ludzi tylko że on miał jeszcze dobry brzuch a później ostatnie lata colemana wszystko zmieniły

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5901
bover





przepraszam za offtop

Zmieniony przez - Gringerss w dniu 2011-09-17 22:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówię o PH, SAA oczywiście, że było obecne. Ale jego sylwetka nie jest na tym zbudowana, a choćby nawet to w jakim stopniu? Ten człowiek w wieku +50 lat jest bardziej zbudowany niż wiele osób z tego forum? jak Jay będzie wyglądał za 20 lat? Hmm? Może źle się wyraziłem, ale zabawni ludzie skoro macie takie poczucie humoru to zrozumcie może przekaz. W jakim kierunku to idzie Nadęte bębny, kontuzje przy wysiadaniu z auta... porażka, jak znajde ten filmik z Franco Columbu to wrzucę Teraz jeszcze ta kontrowersyjna sytuacja z Jay'em.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5927
A mnie ciekawi inna sprawa. Jeśli Jay przegra bo to jest chyba faktem to ciekawe czy za rok powróci czy pożegna się ze sportem?. Moim zdaniem scenariusz będzie wyglądał tak. Zajmie 3-cie miejsce, ludzie będą go skreślać, szydzić z niego i teraz pytanie czy on to wytrzyma. Są dwa wyjścia. Albo rzuci kulturystykę, albo będzie chciał za rok wrócić i odbudować reputację tylko czy to możliwe?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566




Grings :P
Dla mnie Flex lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5901
Jay będzie wygląda solidnie. Jay ma podstawę. Dopiero później rozszerzoną przez farmakologię, slin i seo.
Z Heathem jest inaczej. To jest szkoła Miszki. Brak podstawy, szybka mutacja z tonami insuliny (Tak, to Miszko rozpoczal ere naduzywania insuliny). Z heatha nic nie zostanie.


Wlasnie chcialem to video wrzucic. Flex jedynie lepsze plecy no i estetyka. Nasser był massmonsterem.

Zmieniony przez - Gringerss w dniu 2011-09-17 22:24:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 265 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1276
zmieńmy temat.
Czy Kai Green ma szanse to wygrać, jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Jakby Jay nie od***ał takiej lipy to nikt by nie mówił że dzisiejsze sylwetki kulturystów są do bani... BTW ciekawe co byście powiedzieli jakby to serio była pszczoła ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art Artwood nie zyje

Następny temat

FOTO RELACJA z konkursu Mr. Olimpia 2011

WHEY premium