SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- MR. OLYMPIA 2011 ---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 299937

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koksik proszę nie przeklinać bo to Ty bana dostaniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koksik123 - bardzo bym byl wdzieczny jak bys nikogo z forum nie nazywal niedorozwienietym, bo to obraza i za to sa bany. Jestes pare lat na forum i cwanikaujesz, wyluzj. Co do banowan, to raczej sie nie zdarzy, bo moderatorzy jednak maja troche oleju w glowie mialem tego nie pisac ale nie moglem sie powstrzymac

PS. O tym oleju i walkowniu masz po czesci racje i koncze bal, sorry, jest od tego spam post!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może zrobić sondaż ile osób uważa że bulwa na bicepsie Castrola to wynik Syntholu a nie szerszeni czy też kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45119
Tominator a nie zauważyłeś u nikogo gino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
reszta rozmowy w spam poście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Kult ja wcale nie cwaniakuje poczytaj sobie moje posty jestem bardzo kulturalny w swoich wypowiedziach ale normalnie teraz szlak mnie trafia. To jest dla mnie najwazniejszy temat w roku i chce sobie spokojnie poczytac dyskusje na temat zawodnikow i samych zawodow itp a tu 50 stron pi.erdolenia o oleju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no ale dobra już cicho. Idźcie do spamu z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Terminator masz soga u mnie :) Jestes najlepszy !
Btw dawno się tak nie uśmiałem śledząc 3 tematy jest z czego się pośmiać :)

Niewątpliwie ciekawa Olimpia !
Teraz będzie mi się wszystko kojarzyło z Olejem :P
Dzięki temu zajrzałem do swojego samochodu i muszę go jednak wymienić a to co mi zostało to ... przeznaczę na kolejny cykl :)

Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2011-09-18 22:43:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Zasłużone zwycięstwo Phila. Reszta miejsc jw - moim zdaniem również nie tak to powinno wyglądać. Końcowa przemowa świetna, aż przyjemnie posłuchać. Jay też świetny gość; szczere podziękowania i gratulacje, bez zacietrzewienia. Wiedział, że tak będzie.

Teraz czekamy na Sheru Classic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art Artwood nie zyje

Następny temat

FOTO RELACJA z konkursu Mr. Olimpia 2011

WHEY premium