SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- MR. OLYMPIA 2011 ---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 299949

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra Panowie od oleju i innych dyskusji macie spam w dziale i tam zapraszam na takie dyskusje .

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Panowie nie naśmiewajcie się z Cutlera, bo każdemu może zdarzyć się wypadek przed zawodami jak np: choroba, śmierć bliskiego lub nawet źle wykonany zastrzyk, ale potrafił przegrać z klasą i z bardzo ładnym uśmiechem gratulował Heathowi i podnosił jego rękę uznając jego wyższość, a za to wielki szacunek i muszę przyznać, że jest prawdziwym mistrzem :) Heat był lepszy i zasłużył i za szanczę jeszcze raz, ze trafiłem TOP 4 :) i prawie TOP 6 :)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Zgadzam sie z toba ale to co dalej zrobil.
WALI SCIEME ZE ZERWAL BICA ZENADA.
gDZIE SĄ DOWODY W PPOSTACI ZDJEC.
2 TYG PRZED OLIMPIA BIC ZALANY W H***! POTEM DZIEN CZY 2 PRZED OLIMPIA WSZYSTKO GIT Z ZYLAMI A POTEM ZNOWY LAPA JAK BALON I TO WSZYSTKO PRZEZ NADERWANIE JAK ON TO MOWI

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
nie ma co lepiej jeździć po człowieku który przez 10 lat był jednym z dwóch ludzi najlepiej zbudowanych na ziemi

zapomniałem że sam mu wbijałeś igłe

Zmieniony przez - LucasPower w dniu 2011-09-18 20:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Może jeszcze ma wstawić zdjęcie na facebooka jak uśmiechnięty stoi na siłowni z sinym bicepsem 2 dni przed Olympią i podpisać "Ja i mój zerwany biceps". Zerwał i tyle, nie jest na tyle głupi żeby ładować olej w takich ilościach żeby powstała az taka dysproporcja.
A jeśli nawet to zrobił to został już przez to ukarany, pozbawiony tytułu i tyle. Po co się tu spinać dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
Na pewno nie zerwal bicepsu. Nie bylby wstanie go wtedy napiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5901
Przecież sam Jay mówił, ze go nie zerwal. O co wam jeszcze chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
zerwał czy nie nie zmienia faktu ze przegrał załuzenie baa nawet 3 miejsca bym mu nie dał ;)

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
TOMINATOR i Kult niech ktoś ich zbanuje dożywotnio pi.erdolą o tym oleju od kilkunastu stron. Osoby niedorozwinięte nie powinny udzielać się na tym forum albo osoby z mózgiem 10latka. Już każdy zapomniał o tym można raz poruszyć temat ale nie się podniecać tym 50 stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzicie jaka ciekawa Olympia była.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art Artwood nie zyje

Następny temat

FOTO RELACJA z konkursu Mr. Olimpia 2011

WHEY premium