SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- MR. OLYMPIA 2011 ---

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 299926

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego ja wstanę o 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Tak jak w kazdym "sporcie", tak i tutaj sa oszukancze sposoby rywalizacji. A to czy doping czy impanty, oleje czy inne g...., to zadna roznica. Czasy sie zmieniaja, kiedys ludzie slyszac o SAA mowili pwnie, ze kreatyne to rozumiemy, ale SAA, przeciez to hormony i samo zlo!! A teraz SAA na porzadku dziennym, wiec z czasem podobna sytuacja nastapi jesli chodz o oleje i inne dziadostwa poprawiajace wyglad. To tylko wlasnie kwestia tego czasu:) Kulturytsyka to juz od dawnan ie jest BodyBuilding. Teraz to jest BodyEngineering i jesli nic sie z tym nie zrobi to dalej bedzie szlo w tym kierunku:)

Naomiast cieszy mnie, ze moje oczekiwania sie spelniaja. Phil bedzie 1, a Kai moze wygryzc Jaya jesli podsuszy sie glownie na brzuchu tylku i dwojkach:) Cutler 3, a najchetniej widzialbym go zdyskwalifikowanego:P Co nie zmienia faktu, ze szkoda mi go przez te niefortunna wpadke:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2124
Gdzie ja napisalem, ze nie lubie Phila? Jest mi zupelnie obojetne kto wygra, nie jaram sie zadnym zawodnikiem, nie szukam sensacji tylko po to zeby wbic na forum i walnac 30 hejterskich postow. Lubie sobie po prostu poogladac ich treningi, filmy, w ktorych opowiadaja o trybie zycia itp. Dla mnie to jest tylko i wylacznie zrodlo wiedzy, a nie zrodlo, na ktore moge wylac swoj jad. Jedyne o co mi chodzi to ten mega pojazd na Cutlera nawet przed ta wtopa z SEO... nazywanie czolowego od lat zawodnika kotletem to chyba jednak troche nie halo...

N0 pa1n n0 ga1n

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Oglądnąłem właśnie foty Kaia i trzeba mu przyznać, że talie opanował i wygląda to naprawdę ok. Ciekawe co i jak konkretnie zrobił ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1917
Dzięki chłopaki uspokoiliści mnie bo myślałem że wczoraj sie odbyło:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
sądząc po roku ubiegłym o 7:00 powinniśmy znać już wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
kiedyś na forum był typek który wstrzykiwał sobie rozgotowaną wazelinę w piąstki tylko po to, żeby mógł bardziej dotkliwie bić ludzi po mordzie, a Wy się dziwicie, że takie cyrki z olejami dzieją się w BB



fakt idzie to w złym kierunku

piszecie, że teraz ludzie chcą oglądać mega rozbudowanych potworów z mega niskim poziomem tłuszczu, ok, ale zapominacie o tym, że sami w tym uczestniczymy,kupując gazety branżowe, wypowiadając się na forach o tym, że ten a ten zawodnik ma za małe to, drugi musi poprawić tamto, że jeden za mały czy chociażby oglądając ten konkurs Mr.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1702


ja stawiam na phila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Wpływ na to mamy zerowy. Jedynie sędziowie i ludzie, którzy siedzą w tej branży mogą decydować. Dopóki jest hajs i wszystko się kręci nic się nie zmieni. Chyba, że takie akcje jak z Dżejem zaczną się dziać co zawody, albo okaże się, że bez oleju ten byki nie istnieją.

Nie czytam takich gazet dla nich, bo zawsze tam jest ściema o diecie i nie wiadomo jak ciężkich treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak po pre
to Phil pozamiatal
Kai rowniez na plus, do jutra moze jeszcze wode zrzucic i wyjsc w naprawde kozackiej formie powalczyc o 2 miejsce
Wolf, Martinez i nasz Robert tez na +

Jay szkoda gadac
a jeszcze dwa dni temu wszyscy (lacznie ze mna) sie jarali i bylo 5x Mr.O heh

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2011-09-18 00:47:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art Artwood nie zyje

Następny temat

FOTO RELACJA z konkursu Mr. Olimpia 2011

WHEY premium