SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272817

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
siema, mam do wyboru propa z PMP albo z global labs, masteron także też z tych dwóch firm, które lepsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941382
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
no chyba właśnie wezme propa z pmp, mam sprawdzone źródło, mialem juz npp enana i metke z pmp i kozak, to dzięki ogarne z PMP :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
marcinzx1
jak wino oral z EUROMEDU ? konsumoawal ktos??


Orale OK.

lucasso199
siema, mam do wyboru propa z PMP albo z global labs, masteron także też z tych dwóch firm, które lepsze ?


Weź po 1amp z każdej pozycji i laba. Będziesz wiedział co jak działa i porównasz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Master nie wiem, ale prop PMP działał jak trzeba

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Propek PMP j.w godny polecenia jak i większość środków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 193
Witam lepiej Blue dragon flakon czy ampulki malay tiger? ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 882 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29175
blue bynajmniej ja bilem i byl ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 193
Bo mam mozliwosc albo blue dragon flakon albo malay tiger ampulki i nie wiem ktory bedzie bardziej pewny acha i jesli to nie problem co sadzicie o polaczeniu 40 krotkiego + 100tabs winka bayer ? da rade czy nie bardzo i jesli ktos by mogl to jak to polaczyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
winko bayer, chyba k***a monachium. U mnie to śmiga niestety w środku przy dobrych lotach meta ale i tak jestem za tynkiem ze ściany :D

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone enanthate IP 300 - opinie ?

Następny temat

Dupe urywa zyc sie nie da!

WHEY premium