SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
grubas19
W jakie cypio celować?



dose, alpha, shree , genamed

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
no ja kiga nie polecam za bardzo tez, w zeszlym roku poszlo 400iu i ciezko bylo stwierdzic cokolwiek. Postaram gdzies skolowac tego stronga moze...no i nadal czekam na inne sugestie...

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Geno działa na pewno
Polecam. 4iu z rana na czczo przed aerobami.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
tak wlasnie podaje ( 3-4iu), mam jeszcze 60iu soma texu i wlasnie trzeba juz jakis zapas robic nowy...

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Soma texu coraz mniej na rynku to sie spiesz.pfizer rzadzi w penie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
nie wracam do soma texu, moim zdaniem nie warto, to chyba byla jaka s jednorazowa akcja...ten pfitzer warty uwagi? daje rade? mi sie przez rece kilka wersji tego rpzewinelo ( i z Polski i z UK )

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
ziomek u mnie jina leci i bylem z nim na badaniach oboje podaliśmy p 5 iu i wynik był u mnie 5,64 z tym ze ja lece juz 8 tydzien wiec mam podwyzszone zapewne ale kwestia pewnego źródła bo słyszalem ze fejki latają

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
badałeś tego soma texa ?

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
nie badalem, schodzilem z cyklu w grudniu i dokupilem soma tex tylko zeby dociagnac do konca, polecialo 5 szkiel tylko , teraz wracam i uzywam go na start tylko, rozne sa opinie ale o badaniach nic nie slyszalem i sam nie robilem. Ktos tu wrzucal niedawno foty soma texu i mowil ze bedzie robil badania wiec czekam na reacje jakas...

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w jakiego antka celowac?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone enanthate IP 300 - opinie ?

Następny temat

Dupe urywa zyc sie nie da!

WHEY premium