SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7579
dose strasznie mętny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
wg mnie tren a dose i genamed dobre ale genamed lepszy nieco jednak ;)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Shaki27
UP

Shaki27
Witam, jak teraz tura poza tą którą chwalą z Euromedu ? bo z tego co wiem to chyba jeszcze Alpha nie wypuściła Tury na rynek a chciałbym coś pewnego dostac




W zeszłym roku brałem Biosira 60mg ed 10tyg, działa bdb.
Z innych Bioniche, Bałkan, Malay, Euro, Alchemia np...

robertjudi
Widział ktoś metkę jelfe ? Dil twierdzi ,że ma.Ewentualnie co najpewniejszego obecnie na rynku ?


Akrihin, Bałkan, Alpha, Malay, Fox np...

maniexxx
ktory tren ace wypada lepiej genamed czy dose?


Chyba Dose. 3'tren klepie nieziemsko - kolega brał propem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2487
Mam testocyp alpha pharma, ale kody nie wchodzą... Wykonany identycznie jak produkt z działającymi kodami. Co tym mysleć? Źródło bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Przywal.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2487
No to na pewno, strzał wypada jutro, tylko chciałbym się dowiedzieć czy ktoś zetknął się już z taką sytuacją, że kody nie działają a towar działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Tak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
maniexxx
ktory tren ace wypada lepiej genamed czy dose?


Podobny poziom. Choc niektorzy twierdza, ze jest delikatny + dla Genameda.

balik2013
Mam testocyp alpha pharma, ale kody nie wchodzą... Wykonany identycznie jak produkt z działającymi kodami. Co tym mysleć? Źródło bdb


Kody nie sa wyznacznikiem, sam nawet nie spradzalem na wszyskich opakowaniach swojego towaru. Ewentualnie moze cos zle wpisujesz Bij i rosnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Chłopaki jak meta z euromedu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202737
Dragon_20
Chłopaki jak meta z euromedu?


rkarpinski
Mejden: Śmiałlo inwestuj w euromed, znajomi chwalą, ze metka jedna z lepszych, ja lece na winsie i oxie od nich i równiez chwale bardzo


strike5
Euro meta wino oxa dzialaja jak trzeba z oponi wiem ze tura tez wrzuce ja za 3 tyg po metce to zobacze sam ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone enanthate IP 300 - opinie ?

Następny temat

Dupe urywa zyc sie nie da!

WHEY premium